Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik elmentek megnézni a...

Akik elmentek megnézni a fekete özvegyet moziban; ti mikor mentek?

Figyelt kérdés
Úgy értem h premiernapon vagy 1 hétre rá vagy 2 hónap múlva?

2021. júl. 2. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a premiernapon tervezem (7-8 mert naponta változik a cinema city oldalán hogy mikorra lehet foglalni) többek közt mert utána 1 hónapig nem fogok tudni eljutni moziba
2021. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sajnos csak egy hétre rá, munka miatt :(
2021. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Semikor se, majd ha fenn lesz a neten. Eljátszotta a Disney az esélyét a kapzsiságával meg a másfél éves folyamatos tologatásával, ki kellett volna rég adniuk streamingre vagy DVD-re, nem tették, ha ők így, akkor én meg úgy. Ilyen "szolgáltatásért" nem fogok fizetni. Ennél a filmnél úgyse áll fenn az a veszély hogy bődületesen nagy spoilerek kerüljenek ki, a karakterek már rég ismertek, Natasha meg úgyis meghalt a Végjátékban, innentől ha másfél évet tudtam várni, 3 hónapot még pluszban fogok tudni. Arról nem is beszélve, hogy a franc se akar megfertőződni a moziban.
2021. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Holnap megyek, a premier napján.
2021. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nézném moziban, ha fenn van ncore-on is? Nem értem.
2021. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert illegális amit csinálsz. Azért.
2021. júl. 21. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon magánjellegű használatra NEM illegális a torrentezés, csak szólok, maximum etikátlan, de az más kategória. De még ha illegális is lenne... előbb-utóbb úgyis adja majd a tévé. Nem kötelező mindent ami új és "menő" moziban nézni. Nem is értem ilyen hülyeségre miért fizet még manapság bárki pénzt...
2021. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pl azért fizetek erre a 'hülyeségre' pénzt, mert szeretem a mozit. A hangulatát, meg minden. Sokkal jobb moziba megnezni, mint otthon egy tvn.

De ha majd lesz saját házimozi rendszerem, olyan szép nagy képernyővel, és hangszóróval, mint amilyen a moziba van, akkor többet nem fizetek erre a 'hülyeségre'.

2021. júl. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!