Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a legidegesítőbb sorozatbél...

Ki a legidegesítőbb sorozatbéli szereplő a számodra? (És miért?)

Figyelt kérdés
Nekem Money Heist - Tokyo. Nem tudom indokolni, de utálom. Csak simán minden idegesít benne. :D

2021. júl. 3. 20:31
 1/6 anonim válasza:
87%

Riverdale - Archie

Eléggé irritáló számomra, de nem tudom megmondani az okát.


Teen Wolf - Peter

Aki látta ezt a sorozatot annak nem kell magyarázzam.


Vampire Diaries - Katherine

2021. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy meg tudom érteni, hogy miért nem szereted Tokyot. De ha már a pénzrablásról van szó akkor én még Lisszabon karakterét se szerettem. Riverdale sorozatba én se szerettem Archiet, de aki még nála is idegesítőbb volt számomra az Veronica volt. Ha a Vámpírnaplókból kellene mondom egy karaktert akkor Matt lenne az a személy akit nem bírtam. Illetve az Umbrella Acamedy című sorozatból Vanyat és Luthert.
2021. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már Money Heist nálam Berlin kicsit magasabban helyezkedik el a dobogón. Fel nem tudom, hogy ez a karakter hogy lehet bárkinek is a kedvence. Mert igen érdekes a pszichopata molesztáló daganatos karakter, de egy irritáló fszkalap. Persze nem azt mondom, bírtam amikor bekötözte és kigurította a pénzverdéből azt a krva Tokiót. És nem azért nem kedvelem mert pszichopata, hanem mert egy fsz. A színész sem érti, hogy mit esznek rajta, hát így vagyok ezzel én is.


Eleinte még Ginát utáltam a B99-ből, de aztán megszerettem és mostmár őszíntén hiányzik.

2021. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2es vicces, nekem Raquel az abszolút kedvencem ja meg Nairobi.
2021. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nairobi nekem is a favorit illetve Berlin is. De Lisszabont valahogy soha nem kedveltem, szerintem túl van értékelve.
2021. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajj nekem most esett le, hogy Raquel a Lisszabon. :D Az utolsó évadot még nem fejeztem be... Raquel az első két évadban hatalmas volt, a harmadikban már nem volt szimpi. Jött az új, terhes nyomozónő helyébe, ő lett egyből az új kedvencem. Fényévekkel jobban nyomja mint Raquel, a professzor is fél tőle. :D Nem tudom mi lesz vele, ne is spoilerezzetek, nem akarom tudni. :D
2021. júl. 21. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!