Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a wp story neve?

Mi a wp story neve?

Figyelt kérdés
Arrol szol h van egy ilyen maffiozo vagy mar nemtudom hogy mi, de pap lesz belole aztan jon egy csaj akit az apja bantalmaz es a pap megoli a faszit, utana orokbe fogadja a csajt es ugye osszejonnek es ujra maffiozo lesz. A “pap”nak van egy iker tesoja. 1D is szerepel a tortenetbe. Ilyen harry stylesos sztori. Legyszi valaki help. Kosziiii💖💖💖

2021. júl. 6. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Hú,nem ismerem de borzalmasan hangzik.

Maffiózóból pap,örökbefogadja a lányt majd összejön vele..elég beteg sztori.

Ujra maffiózó lesz,ikertesó...

Ne olvass ekkora baromságot.

Köszönöm a figyelmet.

2021. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Desires a történet neve, de már nem találod meg Wattpadon, mert a sztori törölve lett, és már az író profilja sem létezik.
2021. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez a pár sor eléggé bizarr összképet ad az egész sztorinak....

Tudok ajánlani egy jobb, nagyjából maffiás témájú történetet amiben az 1D fiúk is szerepelnek. Ha jól emlékszem dianabranson néven van fent wpn az író és Nem Vagy Különb a könyv címe. Tiktokon találtam rá de szerintem érdekes, jó kis könvy

2021. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Igen ahogy le volt írva az elég bizar képet ad a sztoriról, de maga a történet jó volt. Igényesen volt megírvan nekem nagyon tetszett. Az elején én is furcsállottam egy kicsit, de csak pár rés erejéig.

2021. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos van egy nagyon hasonló a 'Just be free' nevezetű könyv. Lehet nem pont az amire te gondolsz de a leírás alapján illik rá.
2021. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!