Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Izgalmas és értelmes filmek?

Izgalmas és értelmes filmek?

Figyelt kérdés

Kifogytam a filmekből, amik eddig a legjobban tetszettek:

- Hét nővér

- Aki bújt

- Egy kutya négy élete

- Egy kutya négy útja

- Miután

- Venom

- Szellem lovas

- A fiúknak akiket valaha szerettem1,2,3


Ha lehet ilyeneket vagy ezekhez hasonlókat írjatok. Az egy kérés még, hogy ne legyen régi film mert nem csípem azokat.Mindegy a műfaj csak ne horror és ne vígjáték legyen.



2021. júl. 7. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, hogy belekötök (ajánlok is persze), de izgalmas és értelmes filmet kérsz, ami nem vígjáték, de a felsorolásodban ott a Venom ami vígjáték és nem is értelmes. 😁

Pont ez volt a baja nagyon sok embernek vele, hogy egy gagyi vígjátékot csináltak belőle. Persze az, hogy gagyi-e vagy sem az már vita tárgyát képezi, de szerintem is el lett rontva. Na mindegy, csak észrevettem egy kis ellentmondást.


Tőrbe ejtve

Fogságban

Sicario 1-2

Holnap határa

Tökéletes trükk

Holtodiglan

Kapj el, ha tudsz

Disturbia

A tégla

2021. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és igen nem néztem hogy vígjáték a venom, bocsánat.😅
2021. júl. 8. 08:10
 3/7 TR75 ***** válasza:
100%

A tégla helyett ajánlom a Szigorúan piszkos ügyek 1-2-3-at (Mou gaan dou, 2002-2003)

Ugyan nem egyenletes a színvonal, de szerintem megéri megnézni (nem rossz egyik rész sem, de az igazi az első, ami gyakorlatilag önmagában kerek egész, a másik két rész igazából kiegészíti a történetet).

2021. júl. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2021. júl. 8. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva: ha a Venom tetszett a Joker is fog.

Bár a két filmnek nincs nagyon köze egymáshoz azért tehetsz vele egy próbát.

Meg ha már Venom akkor én a Deadpoolt is ajánlom bár az durván vígjáték (meg nem is) és az is megkérdöjelezhetö hogy értelmes-e. (Meg megpróbálkozhatsz bármi más Marvel filmel akár MCU is)

A knives out is nagyon nagyon jó

2021. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Majdnem kihagytam a kedvencemet: The devil all the time

Lehet csak én vagyok ilyen elcseszett és amùgy pocsék fim mert egy kicsit (vagy nagyon) fura (na jó annyira nem) de nekem nagyon nagyon tetszik! Nagyon ajánlom hogy adj neki egy esélyt!

2021. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!^^
2021. júl. 8. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!