Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik marvel fimet ajánlanáto...

Madri00 kérdése:

Melyik marvel fimet ajánlanátok elsőre?

Figyelt kérdés
Melyik marvel filmet nézetnétek meg hogy tuti sikert arasson annál akinek eddig nem igazán jöttek be ezek a filmet. Mert én pl szívem szerint a Végtelen háborút vagy Végjátéko mert számomra ez a 2best, de egy olyan számára aki azelőtt nem látott marvel filmeket nem biztos hogy ugyanolyan élvezetesek lennének. Szóval szerintetek mivel kéne kezdeni hogy tuti megfogja őt?

2021. júl. 10. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Nekem az ilyen Végjáték,Bosszúállók fajta filmek nem igazán jönnek be.Persze ha nagyon unatkozom és elkapom a tévében,akkor előfordul,hogy bele nézek.De magamtól nem nagyon keresem ezeket...Ami Marvel karakterről szól és szerintem egész jó az a Logan - Farkas című.Én azt ajánlanám.
2021. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A végtelen háború és a Végjáték a sorozat lezáró darabjai, s noha hihetetlenül látványosak, szuperek, mégsem értené teljesen az, aki eddig nem látta az előzményeket.

Ha ódzkodik a szuperhősfilmektől, valami könnyedebbel kezdenék pld: Vasember vagy Thor. De akár Venom és Deadpool is jó választásnak tűnhet. Aztán ha sikeresen megfertőzted az alanyt, megjelenési sorrendben nézetném meg vele őket.

2021. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első Vasember vagy Amerika Kapitány szerintem pont jó, azok kellően hangulatosak, látványosak, és még a jobbak közül valók. Engem is azok szippantottak be annak idején.
2021. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem biztos hogy az Amerika Kapitány 1 vagy a Vasember tetszene az illetőnek, akkor nézesd meg vele a Bosszúállókat és ha az nem tetszik neki akkor nincs nagyon mit tenni.
2021. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ilyen szempontból nézzük akkor vagy A Hangyát vagy az X-menből én is a Logant ajánlanám (bár sem ártana némi háttértudás), vagy a Pókember első része Tobeyval.
2021. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sorrendben nézném mert úgy építed fel magadban az érzelmeket a karakterekhez. Úgy fog nagyot ütni a két utolsó rész ha már ismered a karaktereket, láttad a jellemfejlődésüket
2021. júl. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Pòkember Hazatérés
2021. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vasember első része
2021. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Galaxis őrzői 1-2

Na én ezek után lettem igazi Marvel fan!!! ❤️😍

2021. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!