Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik már látták a Fekete...

Akik már látták a Fekete Özvegyet - milyen lett a Yelena karaktere?

Figyelt kérdés
Most ha kérhetem spoilerek nélkül mert én még nem láttam, csak a benyomásaitokra vagyok kíváncsi, nektek szimpatikus Yelena Belova? Bejön?

2021. júl. 12. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Semmi extra.
2021. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon megszerettem! Iszonyat vicces laza de ugyan akkor egy erös nöi karakter. Olyan igazi kistesó, egy lazább ,,tinisebb” változata Natashának.
2021. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem király lett vicces és egy kicsit ravasz :)
2021. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nagyon megszerették, és elég sokan elfeledkeznek róla, hogy ez eleve Nat filmje nem pedig Yelenáé. Igen, szerethető, vicces és jópofa karakter, nekem is megtetszett, de Natasha helyét nálam nem tudja átvenni.
2021. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Súlytalan.
2021. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Yelena jó karakter. Vicces, és eléggé hanonlít Nat-re. De a film lényegében Natasháról szól, és nekem mindig is Ő marad a kedvencem.
2023. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!