Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A rendszerváltás előtt Magyaro...

A rendszerváltás előtt Magyarországon vetítették a James Bond-filmeket, vagy betiltott filmek voltak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy tudom nem, elvileg a License to kill volt az első James Bond film, amit itthon forgalmaztak, 1989 júliusában. Ezt követően a 90-es évek során folyamatosan adták le a korábbiakat TV-ben, random sorrendben.
2021. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Hát a 80-as években én többet is láttam, és nem biztos, hogy mindet videókazettáról. Roger Moore már akkor is népszerű volt, számos filmjét vetítették, és sorozatokban is szerepelt (Az Angyal, Minden lében két kanál). Lehet, hogy a James Bond filmek később jöttek ...
2021. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
A roger Moore és a Shean Conery filmeket biztosan. A Minden lében két kanál Tony Curtissel (magyar felmenői vannak) nagyon nagy sláger volt.
2021. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!