Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem lett volna jó...

Csak szerintem lett volna jó a Harry potter és a halál ereklyéi stáblista úgy , hogy mondjuk a színész mellé odarakták , hogyan nézett ki a legelső Harry potter filmben , és az utolsóban ?

Figyelt kérdés
Vagy minden ilyen fontosabb eseményt megmutatnak az 1-7 részből .

2021. júl. 18. 11:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha már 2001-2011 ig forgatták a filmeket együtt.
2021. júl. 18. 11:27
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy 10 évig tartó filmsorozat volt, nem egy youtube montázs videó.
2021. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom , de szerintem szép lett volna.
2021. júl. 18. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval egyetértek, nem valami fanvideóról van szó. Feltételezik, hogy emlékszel, hogyan néztek ki, ha már a 8. filmet nézed. Meg amúgy nem mindenki szerepelt az összes filmben, és nem mindenki változott meg drasztikusan, elvégre vannak felnőtt szereplők is.

A fontos jelenetek meg végképp olyanok, hogy mi számít fontosnak? Vagy hogy raknak oda teljes jeleneteket? Egy újabb film kijönne belőlük. Így is 8 film lett a 7 helyett, gondolom senki nem akart még egy montázst is berakni az egész végére.

A stáblistának nem az a lényege, hogy bemutassa, mi minden változott a sorozat eleje óta. Azért van, hogy felsorolja azt a többezer embert, akik a filmeken dolgoztak. Igen, általában a színészeket, rendezőket, forgatókönyvírókat emelik ki igazán, de rengeteg más ember munkája volt elengedhetetlen. Épp ezért én személy szerint nem szeretem, amikor a stáblista alatt a háttérben képek vannak a színészekről, vagy amikor teljesen "leegyszerűsítik" a stáblistát a színészek felsorolása után. A rajongók számára lehet, hogy jó mégegyszer utoljára látni a kedvencüket, de az operatőr, a vágó, a díszlettervező vagy a kávéért rohangáló asszisztens nélkül ugyanúgy nem készült volna el a film, ahogy a színész nélkül. És ez persze nem a színészek hibája, remélhetőleg nem ők kérik, hogy tegyék oda hatalmas betűkkel a nevüket. De messze ők kapták a legnagyobb fizetést, és a film másfél-két órája róluk szólt. A stáblista a teljes stáb elismeréséről szól, nem csak a színészekről.

2021. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké.
2021. júl. 18. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 4-essel, de ha a te elgondolásod nézem maximum egy olyat el tudnék képzelni mint pl. A Hobbit 3. részének a stáblistájánál volt hogy amikor kiírják a színész nevét és hogy milyen szerepben volt, egy portré ott van róla, és itt meg úgy lenne hogy mondjuk a bal oldalon az első megjelenése a filmben akkor hogy nézett ki, jobb oldalon meg ahogyan utoljára láttuk. De nyilván ezt se lehetne megcsinálni mindenkivel csak a főbb szereplőkkel, itt pedig vitatható hogy ki számít annak.
2021. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!