Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Loki sorozat segítség?

Loki sorozat segítség?

Figyelt kérdés

Nem értek egy dolgot, de lehet volt rá magyarázat, csak nem figyeltem.


Tehát amikor a Bosszúállók visszautaztak a new york-i csatába akkor ugye Loki lelép a Tesseract-tal, magyarán létrehoz egy elágazást, ezért kapja el a TVA, mint variánst, de ugye még mindig egy idővonalról beszélünk.


Hogy lehetséges akkor női Loki? Ő nem lehetett ezen az idővonalon, hisz NŐ, tehát másik univerzumból származik, de a TVA csak a Szent idővonalat egyengette, akkor hogy kerülhetett oda? Nem a Hiddleston - féle Lokinak kellett volna lennie? Mármint örültem a női karakternek, csak egy idővonalon nem értem, hogy létezhet több féle Loki.



2021. júl. 18. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát épp ez az, hogy a csajt is ki akarta iktatni a TVA, még gyerekként (a csaj eredeti idővonalát törtölték), csak ő még a tárgyalás közben megszökött és azóta se tudták elkapni.
2021. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De pont ezt a részét nem értem logikailag, hogy hogy lehet nő. Egy idővonalon csak 1 féle Loki létezhet, esetünkben Hiddlestone. Neki lehetnek saját leágazásai, ezért lép közbe ott a TVA. A multiverzum okés, ott működik, de itt csak egy idővonalról beszélünk.


Loki a Jötünnök gyermeke, fiúként született. Olyan nincs, hogy fiú is meg lány is született egy idővonalon belül, mivel az paradoxon.

2021. júl. 25. 19:33
 3/3 marvel_loki ***** válasza:
Nem tudom, hogy jól értem e a kérdést, de megpróbálom elmagyarázni. Tehát nagyon sok féle Loki van a saját idővonalukban, vagy hogy mondjam.(Itt arra gondolok, hogy van a rendes Loki, van Sylvie, van gyerek Loki, van krokodil Loki...stb, tehát mindegyiknek saját idővonala van). Tehát Sylvie is a saját idővonalán volt amit megváltoztatott, ezért az ő idővonalát törölték. És ugyebár ő akkor még gyerek volt, és megszökött a TVA-tol, a többit meg gondolom tudod.
2021. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!