Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Loki sorozat kihagyható a...

Loki sorozat kihagyható a többi Marvel filmhez?

Figyelt kérdés

Nagyon nem való ínyemre ez a sorozat azok alapján amit olvastam róla, rettentő mód irritál ez az idősíkos hülyeség (már a Végjátékban is piszok mód zavart, de ott még a rengeteg jó karakter, színészi alakítás, a drámai jelenetek és az egész sztori súlya ellensúlyozta ezt), plusz kezdjük ott hogy Loki MEGHALT, így izzadságszagú az egész sorozat, és akkor még olyanokat is olvasok hogy dugig van SJW-vel amit szintén gyűlölök...

Szóval arra jutottam ha nem muszáj nem nézném meg. Viszont az MCU többi része érdekel, nagy fanja vagyok a filmeknek is, egyedül a sorozatok nem jönnek be (a Wandavision is mindenhol hülyére volt hájpolva, ehhez képest szerintem borzalmas volt).

Szóval az lenne a kérdésem azoktól akik már látták, hogy a Loki az kihagyható akkor ha nézni szeretném az MCU további részeit, vagy muszáj hozzá látni?



2021. júl. 19. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szerettem a sorozatot.

Szerintem 'szenvedd' át magad rajta, mert lehet, hogy fontos lehet, a multiverzum szempotjából.

2021. júl. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Csak az 5. részt nézd meg, ha mást nem is, abban a Classic Lokis jelenet, szerintem nagyon jól sikerült.
2021. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezeket az embereket. A Marvel nem csinál olyan sorozatot vagy filmet, aminek nincs szerepe a történetben, szóval igen, érdemes megnézni, mert eléggé fontos dolog történik a végén. És ez az idősíkos dolog most egy darabig nagyobb szerepet fog kapni, mert a képregényekben is elmentek ebbe az irányba, és mivel a filmeket azokról mintázták, nekik is vinni kell ezt a szálat.
2021. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!