Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nyert volna meg egy nagy...

Ki nyert volna meg egy nagy női aréna küzdelemet puszta kézzel a Trónok Harcában?

Figyelt kérdés
Ha a nők megküzdöttek volna egymás ellen életre-halálra. Természetesen puszta kézzel, sárkányok nélkül, varázslás nélkül. Természetesen Brienne, Ygritte, Arya és akárki, aki még érne valamit, az nem venne részt. Ki nyert volna?

2021. júl. 19. 23:25
A kérdező szavazást indított:
Daenerys
Sansa
Cersei
Margaery
Melisandre
Missandei
Shae
Gilly
Catelyn
Talisa
21 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Legalább iszapbirkózás? :D
2021. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Fúúúj, ezek a sorozatos karakterek.


Egyébként ezek többsége kislány, Arya is, bármelyik felnőtt nő lerúgná a fejüket. Sansa, Arya, Missandei, Dany de még Margaery is.

A legjobb fizikai állapotban valószínűleg Cat van. A könyvekben egy pasi nyakát vágja el, szóval azért erős lehet.


Ezek közül Cersei a legpuhányabb szerintem.

2021. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha pusztakezes harcról lenne szó, szerintem éppenhogy Cersei lehetne a befutó. Most a sorozatbeli karakterekről beszélek, és nem a könyvekben lévőkre. Cersei, fiatal 30-as, erős, sportos nő, Dany apró, törékeny szépség, Sansa tini, Margaery finom és nőies, Melisandre és Missandei megint játékban vannak, erős nő mindkettő. Catelyn talán kissé koros. De ha volna 10 aranyam, Cersei-re tenném
2021. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Gilly-re tippelnék, hogy rajta van a legtöbb izomzat. A többi nagyrészt úrihölgy, sohase kellett fizikai munkát végezniük.
2021. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Én is Gillyt mondanám, egész életében dolgozott, nagyon erős lehet (egy nőhöz képest). A többi úrihölgy, csak hírből ismerik a munkát, max hímezgetnek ha nagyon unatkoznak. Írta itt valaki előttem hogy Catelyn elvágta egy férfi torkát: volt nála kés, az a férfi pedig kb 2 iq-val rendelkezett, nem is ellenkezett, fel sem fogta mi történik szinte. Cat a legbátrabb az összes közül az biztos, de a kellő motivációval szerintem Gilly elsöpörné.
2021. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
6%
Gilly, aki folyton éhezett, a kb 160-165 cm-vel? Cersei úgy rugná fejbe, ahogy illik. Az erőszakból Gilly annyit ismer, hogy az apja megerőszakolta, ennyi. A max hímezgetésről meg annyit, hogy ez talán Sansára, és Margaeryre illik, de nem Cerseire és Catelyn-re.
2021. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem mondanám, hogy nem dolgoznak. Plusz sportolni szoktak, pl. solymásznak vagy lovagolnak, ami azért pakol rájuk izmot. Főleg a lovaglás. Ez az egyik szórakozásuk.
2021. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Cersei mellett megjegyezném, hogy harcos és előkelő családból származik, a jólét mellett sem hízott el. Fizikai ereje teljében lehet. Catelynt pedig megedzette a vidék és a körülmények. Gilly, szinte még maga is gyermek.
2021. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
Hát dolgozni mit dolgoznak? A solymászás, lovaglás az egyedül Margerynél jelenik meg mint szórakozás, és a jelen felhozatalból még Catnél mikor utazik. Cersei pl egyszer nem ült lovon (én legalábbis nem emlékszel) az egész történet alatt, solymászni meg aztán főleg nem solymászott egyik sem. Az hogy harcos (?) és előkelő családból származik... és? Nem tanította senki semmiféle harcra, ez a személyiségének az egyik fő eleme, hogy nem érti miért nem harcolhat mint a férfiak (persze nem is akarna, de benne van ez a "majd én megmutatom" érzés ami miatt állandóan kapálózik)
2021. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Sansánál is megjelenik, hiszen ő kíséri el mindig. Szerintem csak azért, mert nem beszélnek mindig róla, szokták űzni, pl. nyilván Arya sem a semmitől lovagol jól, hanem van benne tapasztalata. Lyanna sem csak úgy a nullától állta meg a helyét a lovagi tornán és tudott a lovon maradni minden alkalommal.

Szóval én mindig úgy képzeltem, hogy ezeket aktívan űzik és ahogy a férfiak esetében a karddal való gyakorlást sem emelik ki mindig, úgy ezt sem. (Értsd: nem minden fejezet arról szól, hogy most leizzadt a solymászatban, de attól még csinálják. Mint ahogy arról sem ír, hogy most elment pisilni, de attól még csinálja.)


Cersei esetében részben egyetértek. Szerintem itt Lena Heady testalkata, azt hiszem ő aktívan sportol, nem összeegyeztethető Cersei életstílusával. Alkoholista, mindenhova hintón viteti magát, alig mozog. Ezért írtam, hogy szerintem valójában puhány. Lena Heady testalkata nálam inkább a könyves Cat testalkata.

2021. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!