Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sötét lovag fanatikusok,nektek...

Sötét lovag fanatikusok,nektek a Jokeres,vagy a Felemelkedés tetszik jobban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egál. Az utolsó rész gyengébb valamivel de a Macskacsaj sokat dobott rajta esztétikailag.
2021. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A 2008-as, de amúgy a Batman Beginst is jobban szeretem az utolsó résznél.


A Felemelkedésen már látszott, hogy Nolan kezdi unni ezt a világot, tele van logikátlanságokkal, túlzásba vitt akciófilmes klisékkel, és fájdalmas módon Bane amúgy jól felépített karakterét is valamiért lerombolja az utolsó perceiben. Persze még így is jobb, mint bármelyik azóta kiadott DC film, de ez már csak egy korrekt szuperhősfilm, nem pedig az a paranoiával átitatott műfaji dekonstrukció mint a 2008-as film.

2021. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A 2008-as Sötét lovag egy legenda!!!!! :D
2021. júl. 24. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Felemelkedést nem szeretem. Összecsapottnak tűnik az első két részhez képest, és a fő gonoszok se annyira érdekesek, márpedig ha a hős és az ellenség között nem megfelelő a dinamika, akkor veszett ügy... Anne Macskanője nekem harmatgyenge az animációsokhoz képest, annyira "cuki kislányos".
2021. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
2 na pedig igenis jöttek ki jó filmek a dc-nél az acélember batman v superman bövitet verzio justice league snyder cut verzio
2022. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt szeretem, de ha választani kell, akkor a 2008-as.
2023. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!