Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami jó weboldalt/YouTube-cs...

Valami jó weboldalt/YouTube-csatornát tudtok ajánlani, ahol a legtöbb BSTH-filmet meg lehet nézni, lehetőleg jó minőségben?

Figyelt kérdés

Először is: nem akarok filmet lopni, csakis legálisan, - akár reklámok megtekintése után - megnézni.


Sajnos a közelmúltban megszüntetésre került a YouTube-on a Spencer & Hill Corporation csatorna, pedig nagyon szerettem.

Most már csak "magánemberek" csatornáin érhetőek el a filmek, a legtöbbször 360p-ben, vágva, vagy alig néhány.


Ti hol néztek mostanában Bud Spencer- és Terence Hill-filmeket, mit ajánlotok?

NCore és hasonlók nekem sajnos nem jöhetnek szóba, úgyhogy valamilyen biztonságos weboldalt, vagy a jelenleg lehető legjobb YT-csatornát keresem.

Esetleg tudjátok, hogy mi történt a Spencer & Hill Corporation-nel?


Köszönöm a válaszaitokat!

🙂 🧔👱‍♂️ 🎬



2021. júl. 25. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Attól, hogy egy illegális megosztó nem csak feltölti a filmeket, hanem még a pluszbevétel miatt reklámokat is bepakol a megnézési lehetőség előtt, nem lesz tőle legális a film. Nem attól legális valami, hogy reklám van közben vagy előtte.

Attól legális valami, hogy vagy szabadon terjeszthető, vagy fizetsz az elérésért. Youtube-on is illegálisan vannak fent az ilyen jogvédett filmek.

2021. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hol írtam én olyat, hogy a reklám legálissá tesz? Hogy a feltöltő nem birtokolja a filmeket, az legyen az ő problémája; nincs odaírva. YouTube-ot nézni viszont szabad, nem? Én ugyanis, mint írtam, csak megtekinteni szeretnék.
2021. júl. 25. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ennyi közös filmjük van:

[link]


Ezek nagy részét talán még a YouTube is meg lehet nézni:

https://www.youtube.com/results?search_query=bud+spencer+%C3..

2021. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!