Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mièrt nem tudok cseh simkártyá...

Mièrt nem tudok cseh simkártyáról regisztrálni a Netflixre ? Kiírja,hogy "ez az utólagos szám nem működött, kérjük ellenőrizze,hogy helyes e a szám ,vagy nem előre fizetett szám . Vagy próbálkozzon másik fizetési móddal. (Pedig van rajta annyi pénz).

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Milyen kártya? Maestro-t nem szokták szinte sehol elfogadni, és be sem tudod írni a kártyaszámot, mivel eltérő számú karakterből áll, mint a Visa/Mastercard. Talán ezért is írja, hogy nem helyes.
2021. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 Mint,ahogy írtam cseh simkártya ,nem pedig hitel kártya ,vagy másmilyen.
2021. aug. 2. 08:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem elírás, hiszen a regisztrációhoz alapvetően e-mail cím kell, az előfizetéshez pedig bankkártya. Ha nem fogadja el a sim kártyát, próbáld ki úgy, hogy nem telefonról csinálod, hanem majd csak a kész regisztráció után bejelentkezel a már meglévő fiókba.
2021. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bankkártyám jelenleg nincs,és más eszközöm sincs a telefonjaimon kívül.
2021. aug. 2. 12:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt mondod ha nem telefonról regisztrálnák, hanem más eszközről,akkor meg lehetne oldani úgy, hogy azt a simkártya számot adom meg ami a telefonomban van,és el is fogadná ?
2021. aug. 2. 12:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt akkor valami félreértés mégis lesz. Ahhoz hogy a tartalmat elérd, meg kell adnod egy bankkártya számot az előfizetéshez, ez elsődleges fizetési mód. A sim kártyának milyen számát és hol akarod beírni?

[link]

2021. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van egy olyan lehetőség hogy vodafone-os számlával lehet nyitni.
2021. aug. 2. 18:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem teljesen értem, mit szeretnél, de ez az oldal (főleg a lenti, "hasznos tudnivalók" része) talán tud segíteni:

[link]

2021. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8- egyszerűen csak vodafone-os opcióként akartam volna regisztrálni a netflixre .
2021. aug. 4. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!