Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért működnek neten szinte...

Miért működnek neten szinte legálisan olyan oldalak ahol ingyen tudsz filmeket nézni ? Ez külföldön pl.Amerikában is lehetséges és létezik ?

Figyelt kérdés
Én azt olvastam,hogy amerikában nincsen ilyen mert büntetik. Egy kanyi forintot nem kell fizetned érte és nézheted. Torrent is van tudom ,de ezek nem torrent oldalak. Hogy lehetséges ez ? Ki üzemelteti őket ? Nem találnak ki a politikusok erre valamit úgy mint a gyermekvédelmi törvényt,hogy nem szabad mutogatni lmbtq dolgokat ?

2021. aug. 2. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne kéne fizetni érte?Az internet nincs ingyen.
2021. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igazad van hát kiesett ez :D
2021. aug. 2. 20:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked miért fáj?


Tudod hány filmet szereztem be ilyen helyekről amit máshonnan LE_HE_TET_LEN? :)

2021. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nekem nem fáj. De ezt ,hogy hagyhatják miközben moziba kéne megnézned vagy streamingen fizetni érte ? Az 1 dolog,hogy te fizetsz a netér ,de akkor minek a mozi ? Minek manapság dvd,blu-ray film ? Minek streaming szolgáltató ha ingyen megnézheted ? Hol a logika ? A stúdióknak ez bevétel kiesés ! Nem sajnálom egyébként őket . Pont őket nem. De ez nekik bevételkiesés.
2021. aug. 2. 20:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi motiválja pl.Magyarországon azt a pár százezer embert ,hogy ne neten nézzék meg a filmet hanem az adott filmért fizessenek miközben fent lesz vagy már van a neten a film ? Ez külföldiekre is szól. Moziról beszéltem. Mivel pár száz ezres nézettséggel mennek a jelenlegi filmek jelenleg itthon.
2021. aug. 2. 20:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4


Az egész internetet nehéz szemmel tartani tartani.

Esetleg úgy mint Kínában.De az már cenzúra:

[link]

2021. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5

Azért más élmény moziban nézni mint képernyőn.Van akinek ez megér annyit,hogy külön fizessen érte.

Gondolom te is néztél már ilyen oldalakon filmet.A képminőség nem mindig kifogástalan.Meg van ahol különféle idegesítő reklámokra kell kattintgatni.Csak utána lehet magát a filmet megtekinteni.

2021. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a letöltések mellett sokszor van hogy pl a piacon rátalálok egy szeretett filmre párszáz forintért DVD-n akkor simán megveszem.

Bár az AVI-t is tudom TV-n nézni.. szóóval a kettőt kombinálom, moziba nem járok. nincs évek óta egy normális film amiért érdemes lenne beülni.

Ja kivéve az autósmozit ha olyan van.

2021. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én moziban,streamingen és ilyen oldalakon is néztem . Igen amúgy sok kattintás meg hirdetés van amit el lehet tüntetni egyébként. Letöltős oldalak is vannak ott ilyen nincsen ,hogy kattintgatnod kell. A minőségük elég jó . Mint ha dvd,blu-ray filmet raknál be. Nekem olyan volt. Monitor mérete és mozi képernyője nem 1 kutya ez tény.
2021. aug. 2. 21:01
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha van internet meg ingyenes oldalakon ahol lesed a filmeket akkor miért nem ment tönkre a filmipar még a vírus előtt ? Tényleg csak a képi méret lenne az oka ? Rengeteg lóvékat termeltek a filmek. Most is csak már meglátszik rendesen,hogy nem olyanok a mozijegy eladások mint rég.
2021. aug. 2. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!