Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól Lady Gaga filmje?...

Miről szól Lady Gaga filmje? Tényleg jó? Érdemes megnézni? Megérdemelte az Oscar-díjat, és színészként a jelölést? (Vagy csak a hype miatt kapta, mert ő Lady Gaga?)

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Arrol, amirol az elodjei, amiknek a feldolgozasa mas korszakban.
2021. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ismerem és nem tudom miről van szó. Tulajdonképpen ez Lady Gaga életét mutatja be, amolyan életmű szerűség? Vagy egy teljesen más énekesnőt játszik benne, és nem is róla szól, és nincs is utalás benne Gagára?
2021. aug. 3. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem, felejtsd el Lady Gagát, ez egy egészen más szitu. Adott egy hajdan volt zenész nagyság(Cooper) akit az önpusztítás alaposan lezavar a lejtőn, már csak árnyéka önmagának. Egy napon besétál egy krimóba, ahol találkozik egy lánnyal(Gaga) akivel dumálgatás közben közelebb kerülnek egymáshoz. Kiderül hogy a csaj dalszövegíró, ráadásul baromi jó hangja van. A továbbiakban Cooper alakította fickó elhívja egy koncertre, ahol bedobja a nőt a mélyvízbe, és előadja a lány által írt dalt. A spiné csatlakozik :D és hatalmas siker lesz. Dalok, szerelem siker, ám az alkohol elpusztít mindent.

Bradley Cooper egyetlen kikötése az volt, hogy nem sminkelheti ki magát Gaga. Ennek az eredménye hogy kapunk egy gyönyörű nőt, aki faszán énekel. És ja, tök más énekescsajt játszik benne, nem az ő életéről szól.

2021. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ezek amúgy google keresessel siman megtudhato dolgok..
2021. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm
2021. aug. 3. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem érdemes megnézni, nekem tetszett. Először én is azt hittem, hogy a színészpáros és a zene miatt lett csak felkapott, de tényleg jó. Nem egy csöpögős romantikus film.
2021. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem szeretem az ilyen filmeket, de megnéztem unalmamban, szerintem megérdemelte érte!
2021. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!