Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 13 okom volt című sorozatnak...

Nem tom... kérdése:

A 13 okom volt című sorozatnak lesz folytatása? A 4. évad 10.rész az utolsó ugye, ami egy szép le zárás, azonban érdekelne, hogy lesz-e folytatása.

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 03:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok róla, hogy lesz, és amiket olvasok, de a saját véleményem is ez, hogy már nem kéne erőltetni. :D


Nekem a 4. évad is már sok volt, a 3. még csak-csak, de legjobban az első tetszett. Mióta Hannah-t kivették, már rég nem ugyanolyan a sorozat szerintem, pedig én az ő karakterét szerettem legjobban. :(


De persze tetszhet valakinek pont az, ami másnak nem, viszont szerintem ne számíts folytatásra.

2021. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is az első évad volt a legjobb, de igazából azért kérdeztem, mert ugye van 1-2 dolog, amit le kéne zárni szeirntem. Pl: Clay-nek az elme zavarját, ha mondhatom így.
2021. aug. 12. 02:06
 3/3 anonim válasza:
Nem lesz folytatása, a 4. Évad volt az utolsó. :( Bár én is szívesen láttam volna, ahogy Clay rendbe jön, de végülis így is elég korrekt lezárást kapott szerintem. A gimis évekről, korosztályról szólt, amiknek Clay számára már vége.
2021. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!