Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Bad Batch spoileres...

Star Wars Bad Batch spoileres kérdés: hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

SPOILER a legutóbbi epizódból!


Két kérdés.

1. Csak nekem maradt ki valahol egy rész, vagy tényleg nincs értelme annak amit Crosshair mond, hogy már nincs a fejében régen a szabályozó csip? Egyrészt láttuk ahogy "átprogramozzák" őt, ergo pont az volt a cél hogy benne maradjon a chip, hiszen így lehet maradéktalanul engedelmes a Birodalomnak. Másrészt mikor és ki vette volna ki belőle? Magának biztos nem.

2. Ha meg tegyük fel kivették neki, akkor miért akarta megölni a társait sok részen át, és most hirtelen miért nem bántotta őket, sőt inkább kinyírta helyette a saját embereit? Ha benne lenne a chip akkor a bad batchet veszi célba, ha meg nincs benne akkor nem logikus eddig miért volt ellenül. És főleg nem logikus miért állt vissza melléjük egyetlen (sőt egy fél) rész alatt.

Valaki tud erre magyarázatot? Elsiklottam volna valami fölött? Vagy Filoniék ezt elszúrták és elkapkodták kissé?



2021. aug. 11. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Valószínűleg a "rég" itt nem a távoli múltra utal. Szerintem Braccán amikor megégett a feje, akkor távolíttatta el a chipet. Nem tudjuk, hogy mennyi idő telik el két rész között, szóval belefér.


2. Nagyobb pálfordulások is történtek már meg egyik pillanatról a másikra. Amikor legutóbb találkoztak, akkor még benne volt a chip, az tuti.

2021. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kivetette a chipjét. Lehet, hogy csak bekamuzza nekik, hogy érzelmileg hasson rájuk, ezáltal magukkal vigyék, és így egy beépített ember lenne. Vagy elhitették vele, hogy eltávolították, esetleg maga a chip hiteti el vele (szerintem a chipnek van egyfajta védekező mechanizmusa, ami a bad batchnél jobban látszódik).
2021. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Emily ***** válasza:
Valóban a sérülésekor lehetett, vagy pedig tényleg csak elhitették vele, hogy kivették. Az utolsó rész alapján pedig (egyelőre) nem állt vissza az osztaga oldalára. Meglátjuk, mit hoz a második évad. Bármi lehet.
2022. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!