Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csókfülke 3ról mi a véleményed?

Csókfülke 3ról mi a véleményed?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 00:30
A kérdező szavazást indított:
Utàlom meg sem nézem
Nagyon vàrtam, de csalódás
Nagyon vártam, nagyon tetszett
20 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Mikor megtudtam, hogy jön a 3. rész beírtam a naptáramba, hogy el ne felejtsem. Egész nap azon kattogtam a melóban, hogy végre nézhessem, majd hazamegyek, beindítom, popcornt készítek és a film teljesen darabokra tör. Az eleje nem indult rosszul, nyilván a cselekmény jól felvezeti a végét és ennél realisztikusabban nem is zárhatták volna le a kettejük kapcsolatát, de őszintén nem erre vágytam.


Lehet, hogy velem van a baj, de boldogabb befejezésre számítottam. Sajnos saját tapasztalat, hogy a távkapcsolat nem működik, de az összeköltözéstől a szakításig jutni...


Pláne, hogy a résznél, ahol szakítottak, bőgtem, mint a csecsemő. Borzasztó érzés fogott el, hogy mindent, ami korábban őt jellemezte és építette elveszít. Persze legalább LEE-vel tartották a kapcsolatot.


Kösz, de én nem vagyok hajlandó megnézni többet.


Amúgy számomra is hihetetlen, hogy így felbőszít egy tini film. Utoljára a Walking Deadben tört össze, mikor Glen meghalt. Hihetetlenül jó érzés, hogy kiírhattam magamból, így kevésbé bosszant már.

Most pedig jöhet a lepontozás 3..2..1 :D

2021. aug. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem hiszem, hogy megnézem. Már a 2.-at sem tudom minek néztem meg. Bár acsajszi játékát imádtam, nagyon szimpatikus számomra, amit ki tud hozni a karakterből.


De valszeg benyomom majd a 3. részt páromnam egyszer, mert ilyen béna filmnek jó lesz unalmas délutánra. Majd ősszel vagy télen. Meg kell mondjam, nem is tudgam, hogy lesz 3. rész, nemhogy azt, hogy már kint is van. Bár szinkronosakat követem... lehet arra még várni kell, nem?

2021. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Majd még annyi, hogy max fél év múlva írj rám, aztán akkor már egy utána véleményt is tudok mondani 😃
2021. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ne nézd meg ha 2. sem tetszett
2021. aug. 12. 22:26
 5/11 A kérdező kommentje:
Első! Mintha engem írtál volna le. Full ugyanígy...
2021. aug. 12. 22:26
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon rossz volt. Nekem már az sem tetszett, hogy még az első két résznél is gyerekesebb volt az egész. Olyan érzésem volt, mintha épp gimibe készülnének nem egyetemre. Lee karaktere mondjuk már az első két részben is idegesített.

Én sem azt vártam, hogy ilyen szomorú lesz a második fele. A szakításukat nem is értettem... Marco legyeskedett Elle körül, úgyhogy Noah szakít vele.. :D Amikor a végén mindenki elbúcsúzott mindenkitől annyira szívfacsaró volt. Azt juttatta eszembe, mikor gimi és egyetem után a barátaim szétszóródtak a szélrózsa minden irányába.

Lee-t és Rachelt sem értettem. R. miért olyan egyetemre jelentkezett, ami az ország másik végében van, ha L-vel szerették egymást?? Az külön nevetséges volt, hogy hat év után találkoztak újra, és összeházasodnak, mikor ennyi idő alatt nyilvánvalóan teljesen más emberek lettek saját élettel. Az egyedüli ami tetszett, az az volt, hogy Elle végül nem másoknak akart megfelelni, hanem azt tanulta, amit igazán szeretett volna. A rövid haja mondjuk borzasztó volt :D

A végén még a teljes happy endet is sajnálják a nézőktől, ezért csak találgatni lehet, hogy összejöttek-e Noahval.


Óriási csalódás volt, és eléggé lehúzott.

2021. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nagyon tetszett, bár én is másra számítottam, főleg a végét illetően, de szerintem így is nagyon jó volt.🤗🤗🤗 Főleg a végén, amikor Noah felment a lépcsőn, és visszafordult integetni Elle-nek. Ugye ez abból jött, hogy még az első rész végén Elle azt mondta Noah-nak, hogy a lépcső tetejéről ne forduljon vissza integetni, mert az még neki is nyálasan romantikus lenne. Szóval végülis azzal, hogy Noah visszafordult, szerelmet vallott Elle-nek. Szóval nekem tetszett. Emlékszem is mennyit bőgtem ennél a résznél.😅😂💕
2021. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
7-es vagyok. És szerintem ez így egy tökéletes befejezés volt.❤️😊
2021. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

3 vagyok, végül előkerült ez film már most 😃


Szóval nem csalódtam, mert nem vártam sokat. Kifulladt a sztori. A hangulat és ajáték az most is nagyon tetszett. Ez egy ilyen film. Aki mást akar,.eg hülyeségnek látja ezt afajta túljátszást, az ne nézze.... ennek a.filmnek pont ez a lé yege, és ettől lesz könnyed, bohókás. Nyilván már gagyi volt, de a bakancslistás dologgal jót mentettek, nagyon sok ötletet adott, és szimpatikus volt, hogy tényleg le is forgatták ezeket a jeleneteket, és egy-egy gyengébbre sikerült is belekerült... mutatja, hogy a csapat nagyon jó hangulatban forgatott, és ez a vidámság átszűrődik a filmen ia. Aztán a bonyodalmak gagyik voltak, alroblémamegoldás egyenesen katasztrofális és gyerekes. De ez így volt a korábbi részekben, és alapvetően ezeknek a könnyed amcsi tini-romi-vígjátékoknak mindig is ez volt a jellege.

Sok helyen már nem volt hova menekülni, és nagyon jól tették, hogy lezárták a sztorit, még mielőtt a netflix megrendelné a 4. részt is 😃 én úgy gondolom, hogy nagyrészt sikerült belerakni azt, ami elvárható volt... Egy olyan film 3. részét forgatták le, amiből már 2. rész se kellett volna. Ehhez képest elfogadható. Nem jó,de elfogadható. Általánosságba véve viszont egy rossz film. Tényleg.csak annak való, aki akar egy bugyuta filmek amihez nem kell gondolkodni

2021. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"amiből már 2. rész se kellett volna"


Szerintem a második jobb volt, mint az első :)

2021. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!