Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltatok a Bad Batch...

Mit szóltatok a Bad Batch szezonzárójához? Csak nekem volt felemás?

Figyelt kérdés

Esetleges SPOILEREK alább, így aki még nem látta de érdekli ne olvasson tovább!

Én most végeztem a sorozattal, azon belül is az utolsó epizóddal, és mit ne mondjak nem vagyok teljesen elégedett. Amik leginkább zavartak:

1. Az epizód hossza. Egy szezonzáró kicsivel lehetett volna hosszabb mint a szokásos 25 perc, lásd a nyitó epizódot ami kb. 80 perces volt ha jól rémlik. Ha nem is kellett volna hogy ez is 80-90 perces legyen, de egy 40-50 percet elbírt volna.

2. Maga az egész cselekmény. Egy szezonzárótól szerintem többet várna az ember. Nyilván nem azt mondom hogy legyen az egész Star Wars legepikusabb katartikus része egy animációs sorozat első évadának vége, nem vártam hogy majd Ahsoka feltűnik és vív az uralkodóval meg ilyesmit, de ez már kicsit a ló túloldala volt, gyakorlatilag a szezonközi epizódok nagy része érdekesebb volt szerintem. Se egy harc, se egy látványosabb megoldás, az ellenség simán elsétál, ráadásul mivel már bejelentették két hete a második évadot az is egyértelmű volt hogy senki nem hal meg. Csak szaladgáltak a csatornában 20 percet aztán vége az évadnak. nekem ez kevés volt őszintén szólva. Még az utolsó percben annál az új bolygónál felcsillant a szemem hogy jön valami menő cliffhanger, de az is lelombozott, teljesen érdektelen volt és súlytalan (azok a klón kommandók jól mutattak de őket már láttuk korábban is, meg jó volt az a hegybe épített bázis, de ennyi). Az is zavart hogy sok karaktert behoztak régebbről az előző részekben akiket vártam volna hogy feltűnnek és segítenek (Rex, Gregor stb.) de hát semmi.

3. Nekem az hogy Crosshair mindezek után maradt a Birodalom oldalán, pláne úgy hogy elvileg már nincs is benne a chip, egyszerűen nonszensz volt. A Birodalom hátrahagyta, nem is volt semmi céljuk vele, a társai meg megmentik, vissza akarják fogadni, de csak azért is mint egy dacos hülyegyerek ő ottmarad. Teljesen értelmetlen és nem mellesleg eléggé dühítő végkimenetel. Tudom hogy nem lehet mindig happy end, sőt nem is kell, de ennek így pont semmi értelme.


Ti hogy láttátok? Egyetértetek velem, vagy én vagyok túl kritikus? Esetleg más észrevétel?



2021. aug. 14. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az ütősnek szánt cliffhanger a szemüveges csaj akart lenni aki ha tippelnem kéne egy közönségkedvenc karakter Doctor Aphra. De hát ez csak képregénykockáknak mond valamit, én se ismerem csak hallottam róla.
2021. aug. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Emily ***** válasza:
Én most láttam az évadzárót. Nekem összességében rendben volt, bár tény, hogy nem voltak benne igazi, hidegrázós pillanatok, mint a többi animációs sorozat fináléjában. Crosshair esete lezáratlan, jó beszélgetések voltak a társai és ő közte, tisztáztak ezt-azt és talán visszább vettek a gyűlölködésből. A második évadban talán eldől, mi lesz vele. Arra szeretnék még választ kapni, hogy Omegával voltaképpen mi is volt a kaminóiak célja.
2022. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!