Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes elolvasni a Madarak a...

Érdemes elolvasni a Madarak a dobozban című könyvet miután megnéztem a filmet?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a filmet, nagyon tetszett, és láttam, hogy egy könyv alapján készült, amit még jobban dicsérnek. Szívesen elolvasnám, de szerintetek így is ugyanolyan borzongató élmény lesz, ha már tudom a végét, meg azt, hogy ki kicsoda?

2021. aug. 16. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A könyvben több karakter van és egy kicsit más a sorsuk (értsd máshogyan halnak meg).

Nem nehéz olvasmány, megéri végigolvasni.

2021. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van ám könyvből második rész is. Malorie a címe. Én olvastam és... úristen. Nagyon jó, meglepő, idegtépő. Csak ajánlani tudom, mind a két könyvet
2021. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én mindkét könyv elolvasása után néztem meg a filmet, és bizton állíthatom, hogy a film messze nem adja vissza azt az élményt, amit az olvasás, még ha maga a könyv engem annyira nem is borzongatott. Viszont a könyv szerintem tényleg sokkal jobb, és több dolog tök más is benne. A filmben voltak beleszőtt értelmetlen, bugyuta, és kihagyott lényeges részek - pl. a filmből aligha jöhet rá az ember, hogy miért is 'Madarak a dobozban' a címe, és mi a madarak szerepe..
2021. dec. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!