Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok a Zöld Lovagot? Hogy...

Láttátok a Zöld Lovagot? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Még nem, csak azokat a kritikákat néztem meg, amiket angol irodalmas végzettségű emberek készítettek.

Valószínűleg nekem se fog tetszeni sok változtatás. Plusz tetszett a teória, hogy az egész plotot Morgan le Fay tervezte el Arthur megölésére, de Gawain "közbejön".

A filmben viszont az egész plot Gawain miatt van, és Morgan az anyja, aminek így szerintem kevesebb értelme van. Szerintem eléggé veszt az összetettségéből a történet és kevesebb gondolkodást igényel. :(

Hamarosan mindenesetre megnézem, mert nagyon vártam már ezt a filmet.

2021. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na megnéztem. Kb. igazam lett és tényleg nem tetszettek a változtatások. A kirabolós jelenet nem tudom, hogy miért kellett bele. A sztori lényegi része a vendégségben történik.

Ugyanakkor azt sem bánom, hogy megnéztem. Vegyes érzelmeim vannak, ha nem ismerném az alapművet, akkor valószínűleg sokkal jobban tetszene.

Mindenesetre ez a fajta film hiánycikk, így örülök, hogy elkészült.

2021. aug. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A befejezéséről mit gondolsz? Szerinted gyáván hal meg, vagy esetleg ez csak egy jövőkép amit lát és mivel az öt lovagi erényt elsajátította, igazi lovaggá vált és már nem érdekelte, hogy meghal e… Vagyis a jövőkép amit lát és mi is látunk mint nézők, arra készteti, hogy meghaljon ott helyben.

Mivel így is úgyis meghal… Van egy postcredit scene, ami erre enged következtetni, hogy nem menekült el.

Csak ezt nem mutatta meg a film.

Nem tudom, hogy azt láttad e…

2021. aug. 25. 00:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha arra a jelenetre gondolsz, amikor a lánya felveszi a koronát, akkor láttam. Bár az inkább arra enged következtetni, hogy túlélte, mert akkor a lánya sem születhetne meg.

Egyszer mind meghalunk. Mmmm...nem hiszem, hogy itt az lett volna a cél, hogy Morgana megölje a saját fiát. Csak "lovagot" akart belőle faragni.

2021. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!