Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ezek a dolgok...

Szerintetek ezek a dolgok hogy lesznek a miraculousben?

Figyelt kérdés

1. Alya marinette legjobb barátnője ha megtudja hogy Marinette katica akkor megfog szerintetek haragudni rá hogy mind végig hazudott neki vagy inkább még jobban örülni fog?

2. Aki nézte az angol epizódokat az tudja hogy timetagger epizódban az akumatizalt mondja hogy egy másik halalfej kapja majd meg a talizmánokat már ha halalfejnek fogja hívni magát na de szerintetek ki lesz az új halalfej? Sztem Lila vagy Chloe mert Chloe megutálta katicás bár erre elég kicsi az esély hogy Chloe halalfej legyen Sztem Lila lesz mert ő már alapból utálja katicat meg Marimettet is. Egyébként a 3 évad már rég szinkronizálva van bár Sztem ezt mindenki tudja XD.

3. Mi lesz szerintetek a vége? Vlhogy ehhez semmilyen elképzelésem sincs

úgyhogy ezt rátok bízom hülyeségeket nem fogok írni.

4. Emilie szerintetek hogy fog visszatérni 4 évadban ami most van most fog szerepelni mert Gabriel 5 évadban már nem fog szerepelni Sztem szerelmes lesz Natalieba es elfelejti Gabriel Emiliet és elutaznak vlhova de ez nagyon értelmetlen Xd.

5. Katica és fekete macska szerintetek hogyan fognak kínézni? Pl haj ruha stb, szerintem Marinettnek rövid haja lesz piros rúzsa Katicaként ruhája is kicsit más lesz Macskáról meg fogalmam sincs Xd. Ha vlmit rosszul írtam kérlek javítsatok ki leírhatjátok a saját teórijátokat elméleteiteket is.



2021. aug. 23. 21:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Bármint a sorozatban felnőttként hogy fognak kínezni úgy értettem.
2021. aug. 23. 21:25
 2/5 anonim ***** válasza:

SPOILER:

Alya már tudja, hogy Marinette Katica, a 4. évad 3. részében mondta el neki Marinette. Nem haragudott rá, hanem mindenben támogatta.



Szerintem tuti Lila lesz az új Halálfej, bár motivációja kicsit... nos, nincs. Vagy legalábbis még nem publikus. Esetleg még Felixre tudok gondolni, de neki sincs sokkal több oka Halálfejeskedni, max az apját akarhatná visszahozni, de azzal baromira ismételnék magukat az alkotók. Plusz ugye az új halálfej már akkor volt színen, amikor Katicáék felnőttek, és kétlem, hogy ezt a sorozat megéli majd, hisz így a 6-8 éves korosztály teljesen elveszítené az érdeklődését, holott ők is a fő nézői a sorozatnak, bár közel sem annyira veszik komolyan a teória gyártást, mint az idősebbek.

2021. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaaa bocsi azt kihagytam. De akkor emilie konkrétan nem fog szerepelni soha? És a páva talizmánnal mi lesz?
2021. aug. 23. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. Ha életre keltik, akkor valami katasztrofális fog történni, szóval valószínűleg Adrien majd végleg megbirkózik anyja halálával, és elkezd továbblépni.
2021. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha értem hát majd kiderul de az a baj hogy sokára lesz az új halalfej xd
2021. aug. 23. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!