Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyiküknek volt...

Szerintetek melyiküknek volt rosszabb sorsa a sorozat elején?

Figyelt kérdés
Sansa vagy Daenerys?Melyiküknek?

2021. aug. 23. 21:48
A kérdező szavazást indított:
Egyértelműen Sansa
Egyértelműen Daenerys
Kicsit Sansának
Kicsit Daenerysnek
Nem tudok dönteni
Ugyanolyan rossz
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
A sorozat elején Sansa a családjával élt és az apja is élt még. Vagy mennyire az elején kezeljük a kérdést? Miután az apja meghalt és Joffreyval kellett legyen?
2021. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Egyiküknek sem volt rossz sorsa. Ramsay és Khal Drogo is jó pasik, jó nekik hogy megdugták őket
2021. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 kb a 3.évadig gondoltam.Mert Sansának még akkor is rossz de Danynek már nem.Ugy unlbock
2021. aug. 23. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Így viszont akkor egyértelműen Sansa, hiszen Danynek ott voltak már a sárkányai, ambíciózus volt, tört felfelé. Míg Sansának konkrétan egyre rosszabb lett. Ezért nehéz erre válaszolni, mert ahogy én értelmeztem a kérdést, hogy konkrétan az elején, még minden oké volt Sansa életében.
2021. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen de direkt ezért raktam így fel a kérdést..hogy Danynek is legyen jó és rossz és Sansának is.
2021. aug. 23. 22:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Aki szavaz megtenné hogy leírja miért döntött így vagy úgy? :D
2021. aug. 23. 22:49
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Dany-re szavaztam de ez az évadok előrehaladtával már nem olyan egyértelmű. Sansa családban nőtt fel, és bár nem tudhatta, de a nagyravágyásával, nyitott szájjal rohant abba a bizonyos erdőbe.

A szinkronhangtól a falat kapartam kínomban"az én Joffrey-m" nyivákolásától, majdnem lerúgtam a tv-t. Mentségére legyen mondva, nem tudhatta hogy a srác pszichopata.


Dany család nélküli élete, a kitartottság, majd a kényszerházassága miatt, hirtelen kellett felnőnie, hogy az erejére támaszkodva változást hozzon az életébe. Ő ambiciózus, komoly és erőteljes személyiséggé vált, míg Sansa-nak sokkal több idő kellett mindennek eléréséhez. Mindketten hasonló utat jártak be, a kérdés kapcsán, ám mert Daenerys, Drogo nélkül is óriási dolgokat vitt véghez( oké, volt segítsége) karizmatikus személlyé vált, addig Sansa jó ideig csak sodródott a történésekkel.

2021. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm a válaszod!
2021. aug. 24. 00:45
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen egyetértek a nyolcassal, (akkor nem csak én kaptam idegbajt a szinkrontól :D). Daeneryst konkrétan 13 evesen meger*szakolta Drogo számtalanszor. Mert oké, hogy a nászészakájukon viszonylag gyengéd volt, de tobbszor is volt a könyvben hogy fájdalmas volt az együttlétük. 14 evesen pedig terhes lett. Sansa a sorozat/könyv ennek a szakaszában még a hercegnő pcsa volt, aki az “ő Joffreyáért” elárulta a testvérét stb...szóval szerintem egyértelműen Daeneryst mondhatjuk, ráadásul ő a szorult helyzetből ki tudott kerülni, és mennyi mindent elért, Sansának meg mindene megvolt, de nem volt elég életravalósága, és így utána meg csak sodródott a pszichóbbnál pszichóbb palikhoz.
2021. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!