Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lett multiverzum?

Hogyan lett multiverzum?

Figyelt kérdés
Ugye eddig mindenki azt mondogatta, hogy a loki sorozatban sylvie indította el a multiverzumot, de az új pókember előzetesben pedig az van, hogy doctor strange azzal a varázslattal nyitja meg a multiverzumot. Most akkor hogyan keletkezik?

2021. aug. 24. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Ezzel az elképzeléssel még több pénzt tud a stúdió bezsebelni. Ennyi.
2021. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 LeonScottKennedy ***** válasza:
70%
Szerintem a No Way Home még időben nem tart ott, mint a Loki sorozat. Szerintem ez a szál a filmben le is lesz zárva, és majd utána lesz a Doctor Strange and the Multiverse of Madness, ami kapcsolódni fog a sorozathoz.
2021. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem valamelyik fejes a Marvelnél ragasztóra ivott töményet, és így jött létre ez az elmebeteg marhaság. Engem sikeresen kivett a Marvel-rajongók táborából, ekkora baromság még fanfictionban is meredek, nem hogy egy "hivatalos" filmes univerzumot erre húzzanak fel. Számomra a Végjátékkal véget ért az MCU.
2021. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hintalow ***** válasza:
0%
Igen vègül is tiszta hülyesèg, hogy ezt most kitalálták, a kèpregènyekben sem volt soha az elmúlt 50 èvben, amióta behozták 1977-ben :) oh wait...
2021. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A multiverzum (ahogy azt a Lokiból megtudjuk) létezik eleve. Az már más hogy a ,,szálakat” hogy formálják (mint azon a képernyön). Ugye Sylvie Loki variant-je a màsik két Pókember pedig a Tom féle Peter varian-je. Söt az elözetesben látott két Strange egyike is variant (legalábbis van egy elég erös teória ami terjed). Szóval Strange csak belekavar mert a multiverzum már egy valós dolog elötte is
2021. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Az mcu szar volt, szar, és szar lesz.
2021. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
6 os válaszoló ha nem szereted a marvelt akkor minek irsz olyan kérdésre inkább te vagy a szar mert csak irigykedsz
2021. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mire irigykednék? Arra válaszolok amire akarok.
2021. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké hogy olyanra válaszolsz amire akarsz de azt senki nem kérdezte töled hogy te szereted a marvelt vagy sem.
2021. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!