Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Exatlon, Survivor meg...

Az Exatlon, Survivor meg ehhez hasonló műsorok csak arra jók, hogy kineveljenek mégegy ingyenélő celebgenerációt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
6%

Nincs olyan, hogy "ingyenélő". Ha valaki a magánéletét adja el a médiának, neki abból van bevétele. Senki nem fizetnek a semmire.

Meg tudsz nevezni bárkit is, aki celeb lett ezekből a műsorokból, és a médiaszereplése tartja el? Mert én nem, pedig 100 körüli emberről van szó.

2021. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Pontosan. Ha a jelenlegi semmirekellők már nem lesznek elég eladhatóak a szenny bulvárújságokban meg bulvárportálokon, akkor kellenek újabb ingyenélők akiknek lehet havonta több milliót fizetni azért hogy posztoljanak bikinis képeket meg nagyon fontos híreket mint "XY szakított modell párjával", "XY ismét depressziós", "XY olyan villantós képet posztolt hogy tátva marad a szád" meg a többi hitvány proli színvonalú "hír". De hát ha erre van igény, ez a magyar emberek jelentős részér is minősíti.
2021. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk azért pártíz embert teljes generációnak tekinteni... hogy is mondjam, kissé túlzó.
2021. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnéztem az első részt a survivorból és csak néztem, hogy KIK EZEK A CELEBEK??? Na jó, Kabátot már láttam másik celebhakniban. De a többi???
2021. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem értelmes celebek már nem mennek el ilyenbe, ezért kell egyre ___lejjebb___ meríteni.
2021. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Azzal van baj, aki ilyen néz.
2021. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!