Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A karib tenger kalózai 3-ról...

A karib tenger kalózai 3-ról tennék fel pár kérdést. Pl Jack hogyan él, ha az előző rész végén elnyelte a Kraken?!

Figyelt kérdés

Illetve Calypso azon kívül, hogy csinált egy örvényt mégis mit segített ezzel?


A végén miért menekült el az a flotta 2 hajó elől? Nyilvánvaló, hogy le tudták volna győzni őket.


Will Turner miért élte túl azt, hogy leszúrták és azt, hogy aztán a víz alá merült a hajóval?


Nekem az egész film egy katyvasznak tűnt. Nem volt igazán kifejtve és megalapozva semmi. Nem azt várnám, hogy szájbarágós legyen, de amit láttam az elég gyenge. Az első rész baromi jó, a második még mindig jó, de azt éreztem, hogy pusztán csak a siker miatt folytatták, a harmadik pedig már annyira nem tetszett. A 4-5. részt majd csak ezután nézem meg.



#Jack Sparrow #Will Turner #Katib tenger kalózai
2021. szept. 5. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nézd meg a filmet mégegyszer, el van magyarázva minden pedig. De most komolyan 14 éves voltam mikor ez a film megjelent és gond nélkül értettem az egészet, szerintem neked is menni fog
2021. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz a semmit, mehettél volna tovább.
2021. szept. 5. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg újra kellene nézned a filmet. Mégsem egy Inception hogy ne érsd meg első megnézésre.


>Pl Jack hogyan él, ha az előző rész végén elnyelte a Kraken?!


Jack meghalt. Az a pont amire a többiek elutaznak az gyakorlatilag a túlvilág. Calypso az Óceánok, tengerek istene és a Flying Dutchman hajó kinevezett kapitány feladata a halottak átsegítését a túlvilágra.

Amikor Elizabeth kinéz a hajó oldalán akkor az apját látja elhajózni egy kiscsónakban mert az apja már meghalt.

Jacken még annyi segít hogy Davy arra a kis szigetbe ami egy limbo.

És a többiek onnan hozzák vissza az élők közé.


>Illetve Calypso azon kívül, hogy csinált egy örvényt mégis mit segített ezzel?


Nem sokat. Passz. Ahogy feloldozták elhúzott.


>A végén miért menekült el az a flotta 2 hajó elől? Nyilvánvaló, hogy le tudták volna győzni őket.


Gondolom írói döntés volt. A valóságban igaz hogy azt a man o'war-t sem tudták volna elsüllyeszteni.


>Will Turner miért élte túl azt, hogy leszúrták és azt, hogy aztán a víz alá merült a hajóval?


Will a halálán volt viszont Jack kihasználta azt a kiskaput hogy az aki megöli az előző kapitányt annak kell átvennie a helyét. Így Will kezével szúrta meg Day Jones szívét.

Ezek után technikailag Will élőhalott és ő a Flying Dutchman új kapitánya.

2021. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bizonyos dolgokra kaptam választ (bár ettől függetlenül ugyanúgy összecsapottnak érzem) és köszönöm is, de nekem még mindig magas, hogy ha Jack meghalt, akkor hogy tudták visszahozni az élők közé?
2021. szept. 5. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem teljesen értem. Hivatalosan a túlvilágon van. Viszont Davy büntetésből a szigetre zárta így nem tudott a lelke teljesen átutazni.

És a többiek a térkép segítségével találták meg a helyet vagy portált vagy mivolt az a sarkkörnél.

Vissza meg úgy jutottak hogy felborították a hajót.

2021. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer a választ.

Tetszeni nem tetszik, de ez az én bajom.

2021. szept. 5. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Az utsó 2-t szerintem meg se nézd! Nem jók.
2021. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Túl kíváncsi vagyok, úgyhogy meg fogom nézni. :) Max tényleg nem tetszik.
2021. szept. 5. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!