Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek igazam lehet?...

Szerintetek igazam lehet? (Miraculous kérdés)

Figyelt kérdés

A véleményem az,hogy az Adrinette ship nem valósulhat meg,legalábbis abban az időben/dimenzióban,amiben jelenleg játszódik a sorozat. Továbbiakat kifejtem:


-Több arra utaló jel van hogy macska meghal,szerintem Thomas nem viccelt,ugyanis minden évadban,de ebben az évadban macska különösen sokszor sérül/hal meg. Illetve érdemes odafigyelni Adrien szövegeire,gyanúsan sokszor kételkedik benne hogy Katicának még sok ideig szüksége lenne rá. Szerintem ez a "Shadow Moth's last Attack" epizódban sajnos meg is fog történni,már a leírása is gyanús számomra.


-Az is meg van erősítve,hogy az 5. évad arról fog szólni,hogy Marinette megkeresi az összes elfeledett talizmánt a világban. Mire kellhet az neki így hirtelen? Talán az összes talizmán együtt már olyan hatalommal bír,aminek nincs ára,így Adrien-t vissza tudja hozni gond nélkül. (A nyúl talizmánnal is megtehetné,de az megint csak katasztrófával járhat)


-Abban is biztos vagyok,hogy Adrien egy Sentimonster,több erre utaló jel van,Pl Mega Leech Zárójelenet.


Tehát történések a teória szerint időrendi sorrendben:


1)Adrien egy baleset következtében meghal Tibetben,ahol Gabrielék megtalálják a Talizmánokat.


2)Emilie,és Gabriel sokat filózik,majd Emilie megalkotja Senti-Adrient,de egy élő ember már túl nagy falat a talizmánnak,és eltörik a sok nyomástól,aminek mint tudjuk az a következménye hogy az erővel járó terhet a talizmán átruházza a viselőre,aki ezáltal fokozatosan fizikailag gyengül,majd feltételezem előbb-utóbb minden életereje elszáll.


3)Az Amok a Graham de Vamily karikagyűrűk egyikében van,méghozzá Gabriel folyamatosan cserélgette,a saját,és Emilie kezén,amiről az is árulkodik hogy Adrien van hogy engedelmeskedik az apjának(hiszen egy sentimonster azt csinálja amit az Amok bírtokosa mond),és van hogy engedetlenebb(ekkor van Emilie kezén a gyűrű,hisz ő nem tud neki parancsolni). És Félix tuti az Amokot lopta el,hiszen mint észrevettétek,a 3. évad vége óta Adrien egyre engedetlenebb az apjával,tehát feltevésem szerint Adrien halálát maga Félix fogja okozni az Amok elpusztításával,amint rájön hogy milyen hatalom van a kezében.


Egyébként az alapteória birtokosa az AnaFox nevű YouTube csatorna,én csak átdolgoztam,mert voltak részek amikkel nem teljesen értettem egyet.



2021. szept. 6. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Nem olvastam el. Az egész mese arra épít, hogy Adrien és Marinette (különféle identitásokkal bonyolítva) szerelmesek egymásba. Ismételten: ez egy mese. Nem fognak bonyolítani ezen egy, a nézőknek csalódást okozó befejezéssel.


Két lehetőségnek nézünk elébe:

1. a végtelenségig fogják húzni a sztorit, és a fejesek beszüneteltetik a sorozatot, mielőtt lehetőségük lenne happy endinget adni a két főszereplőnek

2. a készítőkkel együttműködésben fog véget érni a sorozat, így lesz idejük írni egy olyan részt, amiben felfedik egymásnak a kilétüket, és összejönnek

2021. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon klassz teória, meg kéne írnod fanfictionnek.
2021. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, de szerintem túl nagy elvárás lenne ettől a sorozattól. Ez egy gyerekeknek írt mese, nem fogják ennyire elbonyolítani.

Össze se tudom számolni, hány teóriát olvastam az elmúlt pár évben, hogy ez meg az lesz, aztán egyik se lett.

De gondolatmenetnek nem rossz. :)

2021. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!