Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem tetszik jobban a...

Csak nekem tetszik jobban a Miraculous elvetett angol Openingjének a szövege?

Figyelt kérdés

Régi elvetett opening szövege:


"It's Ladybug,

Jumping Above,

Power is on,

when things go wrong,

It's Ladybug,

A Lucky Charm,

The magic is on

Always so Strong

It's Ladybug"


Az átdolgozott (mostani):


"Miraculous,

simply the best,

up to the test

when things go wrong,

Miraculous,

the luckiest,

the power of love

always so strong,

Miraculous"


Csak nekem tetszik jobban a rejektált opening szövege? Sokkal kreatívabb,és sokatmondóbb,mint a hivatalos. Egyébként a váltás oka tudtommal az volt,hogy eredetileg a Nickelodeon adta volna az akkor még "Ladybug" néven reklámozott sorozatot (Az utolsó utáni pillanatban nevezték át mégis miraculousre),viszont végül a Netflix,és a Disney Channel USA tulajdona lett,szóval csináltak hozzá egy teljesen másik openinget is.(De hogy minek...😔)



2021. szept. 7. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Franciául megnezted már? Szerintem az a legjobb. Ami a magyart illeti...
2021. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Igen hallottam a franciát,és nagyon jó,viszont nekem a német az örök favorit mivel német anyanyelvű (is) vagyok,így mindent úgy nézek. A magyar verziót még sose hallottam,mivel nem nézek semmit úgy.

2021. szept. 7. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress rá elég tré
2021. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azóta már meghalgattam. Borzalom. Túl szlenges,az énekesnő nagyon inkompetens,és ráadásul még a Ladynoir duett is hiányzik a "Power of love always so strong" résznél,amit már abszolút képtelen vagyok megemészteni...
2021. szept. 7. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Üdv itthon
2021. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az új (végleges) tetszik. Lehet azért, mert azt szoktam meg.

A hosszú változatnál is sokkal jobb a mostani. Pl Cat Noir szövege sokkal jobban tetszik (I am a cat just chillin out...). Az eredetiben olyan gagyi volt.

2021. szept. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 4.evadban szerintem jobban megcsinaltak, más a zenei aláfestés. Nekem nagyon tetszik.
2021. szept. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!