Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » What we do in the shadows! A...

What we do in the shadows! A vámpíros cameókat hogyan oldják meg? (spoiler?)

Figyelt kérdés

Pl. Wesley Snipes/Penge vagy a True bloodos vámpír? Ezekért a hulu külön fizet a sonynak vagy hbo-nak? Vagy mert nem nevezik konkrétán nevén a gyereket, ezért nem kell?

Habár Wesley Snipesra tuti használják a fényjárót, ha jól emlékszek.



2021. szept. 9. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki volt benne a True Bloodból? Bocsi az offért.
2021. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Evan Rachel Wood, aki Billt küldte Sookiera (a karakter nevét nem tudom)

Legalábbis eddig csak ő.

Eric vagy Pam nem vagy nem vettem észre, ha ezért kérdezed. :) Az imdb pedig nem írja ki egyiket sem, aki cameózott, így nem tudom megnézni.

2021. szept. 9. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszi, emlékszem, ő volt a királynő. És ugyanazt a karaktert is hozta, csak nem említették a nevét? Úgy értem volt valami utalás a TB-ra?
2021. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy pattannak elő a fogai, mint a true bloodos vámpíroknak és ugyanúgy sziszegett hozzá, mint a királynő karakter. Pedig ebben sorozatban a vámpírok teljesen mások és nem pattan elő a foguk, hanem már abban az agyaras állapotban van.
2021. szept. 9. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, lehet majd bepróbálom egyszer ezt a sorit, a film tetszett.

Jó kérdés, hogy ezért fizetniük kell-e, a kiugró agyarak egyértelműen a TB védjegye. Ha itt nem kapsz választ talán érdemes lenne sorozatjunkie-n rákérdezni a sorozat topikjában vagy a napi híreknél offolva kicsit. Az ottani szerkesztő eléggé otthon van kb. minden sorozatokkal kapcsolódó témában.

2021. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon tetszik. Igaz én alapból szeretek (majdnem) minden vámpíros sztorit.

Csak néha azt hiszem nem fogok minden poént, mert nem vagyok elég tájékozott. Pl. egy mostani részben egy ősi, vámpír könyvtárban voltak és ha nem olvasom idén A rózsa nevét, akkor nem értettem volna, hogy miért humoros, hogy az egyik vámpír előszedi onnan Arisztotelész Poétikájának második részét.

Biztosan több utalás, easter egg van benne, csak lehetetlen mindet felismerni, legalábbis nekem. De részben ezért szeretem.

2021. szept. 9. 23:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Korábban is gondolkodtam már rajta, hogy elkezdem, mert én is szeretem nagyon a vámpír témát. A True Blood pl. hatalmas kedvenc. Csak hát van elég nézni valóm így is, meg a filmből kiindulva gondolom ez inkább vígjáték, nem egy komoly sori.
2021. szept. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!