Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes ekezdeni a Vámpírnapló...

Érdemes ekezdeni a Vámpírnaplókat?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 13:56
 1/7 anonim válasza:
83%
Igeen ha szereted a fantasyt es az alkonyatot akkor ezt imadni fogod. Bar szerintem meg jobb mint az alkonyat.
2021. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az alkonyatot egyáltalán nem szerettem.


1000x jobban tetszett a vámpírnaplók.


Szerintem jó hosszú ideig elleszel a sorozattal :)

2021. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja és megnézheted utána a The Originals sorozatot is.


Rájössz majd, hogy az ősi vámpírok nem is olyan rosszak...

2021. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal jobb mint az Alkonyat.
2021. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem érdemes! az első pár évad jó talán a 2. ig utána egyre esik a színvonal tipikus eset... 8 évadon keresztül ugyan azokat a köröket fussák le... a csak nem tudja melyik farokba üljön be de bele ugrik mindegyikbe ne aggodj!

konkrétan az ő hülye döntései okozzák a kataklizmákat... 8 évadon át...

sajnos nem éri meg szokásos tini sorozat ahol 2 évadig elmegy utána már ugyan azokat a részeket adják le csak röneszmé helyett lesz reneszmé... igen ez szándékos de hogy csak szemléltessem hogy mennyi egyediség lesz benne 3. évad után!


a teenwolf-al is ez a helyzet... még 3 évadig egész jó különleges egyedi utána már a halott köröket futják...

sajnos sosem volt jó vámpír vérfarkasos film-sorozat ami igazán jó lett volna...

jó persze a farkasember 2010-es verziója nagyon is jó! de 1941-es a story!!! érdekes módon a cigányok nagy szerepet kapnak benne sőt a főszereplő is félig cigány benne! :S ezeken mindig meglepődők hogy mennyi filmben és sorozatban benne vannak pl robin is dick greyson a batmanből (félig az megint csak)

2021. szept. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
per pillanatban én most nézem másodjára, a hatodik évadnál tartok. csak is ajánlani tudom, viszont nem mondom azt, hogy a lelkivilágodat nem fogja megviselni, mert megfogja. a kedvenc sorozatom, rengeteg csavar van benne és románc, ami csak még jobbá teszi a sorozatot, plusz még a poénok nélkül sem lenne sehol:) tehát minden van benne, nagyon ajánlom!
2021. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lol csavar... ":DDD
2021. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!