Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki szereti a Columbo című...

Ki szereti a Columbo című sorozatot?Ki az aki még most is nézi,hogy sokadszorra ismétlik?

Figyelt kérdés
1968 és 2003 között futott a sorozat,1978 után volt 11 év szünet,1989-től kezdték újra forgatni a Columbót.Budapesten szobrot is állítottak Columbonak és a kutyájának 2014-ben.Ki nézi még most is a Jocky Tv-n vagy a sorozat+-on?🙂

2021. szept. 13. 16:44
A kérdező szavazást indított:
Szoktam nézni a Columbót
Nem szoktam nézni a Columbót
Csak régen néztem de már nem nézem
Nem szeretem a Columbót
19 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Én ma is nézni fogom lesz a Jocky tv-n ma is két rész egymás után.
2021. szept. 13. 16:46
 2/7 DoItLive ***** válasza:
100%

Jó, hogy emlékeztetsz rá. Lehet, hogy ismét megnézek majd 1-2 részt :)


"Csak még egy kérdés!" :D

2021. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dongaben ***** válasza:
100%
Egy barátom kedvéért leszedtem a teljes sorozatot. Láttam korábban TV-ben, amikor tetszett is. Tetszett a karakter stílusa, hogy minden helyzetben "flegma" volt. Bármit vett is észre. Néha belenézek, ha egy "klasszikus krimi"-re vágyom. Ilyen még a "Petrocelli", vagy "Kojak" sorozat is.
2021. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézem, ha nem megy jobb a tévében (általában nem megy).
2021. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Apukám kb. kívülről fújja az összes részét. Egy időben nagyon sokat nézte. Én nem szeretem, szerintem unalmas.
2021. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó volt a tegnap esti 21:50-kor kezdődő rész amiben a nő el akarta csábítani Columbót hogy az nehogy lecsukassa:)
2021. szept. 14. 10:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én neten végignéztem mindet pár éve. Nagyon jó, gyerekként untam de erre meg kell érni.
2021. szept. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!