Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen plusz infót tartalmaz...

Milyen plusz infót tartalmaz a Fear the walking dead?

Figyelt kérdés
Lassan ugyd véget ér a walking dead és a szereplők életen túl sokat nem fejlődött a sztori. Ez a Fear the walking dead nem igazán tetszik, nem is fogom elkezdeni, csak azt szeretném kérdezni, hogy bővít valamit ezen a világon? Akár a járvány eredetéről, akár a zombikról kiderül valami? (11 évad után a fő sorozatban annyit sem tudunk, hogy a zombik egyáltalán éhen halhatnak-e valamikor)

2021. szept. 13. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Fear előzménysorozatként indul, közvetlenül a járvány kitörésénél, mikor összeomlik a társadalmi rend, elszabadulnak az első karanténban lévő zombik, karantén alá kerülnek a várások, és menekülnek az emberek. Itt még senki nem tud semmit, annyira az elején van, és Rick-ék évekkel később ismerik meg a titkot, hogy mindenkiben ott a vírus (egészen addig ők is azt hiszik, hogy harapással terjed).


Mivel a sorozat nem a zombivírusról szól, hanem egy poszt-apokaliptikus dráma, nem fogsz megtudni erről a témáról semmi többet, nincs megoldása a helyzetnek, és nem is ezzel kapcsolatosak a cselekmények, nem is voltak és nem is lesznek.


Viszont nyugodtan elkezdheted nézni, az anyasorozat hanyatlása után nagy eséllyel még jobbnak fogod találni. Míg Rick-ék több száz évet haladnak vissza az időben a technikai visszafejlődéssel a lovas íjászkodásig, addig az USA többi részén a gépágyús SWAT terepjárótól kezdve a helikopteres egységekig léteznek közösségek.

2021. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem ad hozzá, csak a zombijárvány kezdeténél kezdődik. De ugyanúgy vannak benne alap karakterek, akiknek a szemszögén keresztül látjuk, hogy hogyan boldogulnak. Igazából egy hasonló sztorit kapunk másokkal, máshol, csak gyengébb verzióban. Bár az új évad jobb, mint az előtte levők, plusz a TWD is egyre gyengébb lett, de én annak ellenére, hogy láttam, nem ajánlom.
2021. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kábítószeresektol indul a vírus .most néztem végig a 6 évadot és kezdtem a 7.et amilyen gagyin indult.ku.rva jo lett. Fogom nezni
2021. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!