Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Blue spring (2001) magyar...

Blue spring (2001) magyar felirat?

Figyelt kérdés
Szóval, a blue spring című japán filmnek találhatok az interneten bármi féle magyar fordítást?

#film #Japán #felirat #bluespring #meghalokhelo
2021. szept. 13. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a "Blue spring felirat" kifejezésre a google első találata, a feliratok infós link a magyar és angol felirattal.
2021. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a gyors válaszod <3

Viszont a probléma ott kezdődik, hogy nem ismerem az oldalt, pláne ahoz, hogy bármit le tudjak tölteni, fiókot kell csinálnom, amihez meg kell adnom a számla számom stb

2021. szept. 13. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ilyesmit nem kér az oldal. Ott van a listázott feliratok mögött a mentés ikon, amivel ingyen letöltöd a feliratot.

Elég meglepő, hogy te már fizetős regisztrációt és bankkártyás fizetést találtál, mert ilyen az oldalon nincs is. Még a fórum regisztráció is ingyenes, de neked semmi szükséged a fórumra.

2021. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na megnéztem újra, tiszta hülye vagyok tényleg:D

Szóval vannak ezek a kamu oldalak, ahol ugyan úgy le lehet tölteni Filmeket, és bele lehet nézni online is, de mindegyikhez ugyan azt a kis film stúdió 'intrót' vágja be.

Na szóval én egy olyanra mentem:D

Aztán utána találtam meg a feliratok infósat. Bocsánat az életképtelenkedésemért, és mégegyeszer köszi:D

2021. szept. 13. 20:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!