Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Legacies-ben Hope kit ölt meg ?

A Legacies-ben Hope kit ölt meg ?

Figyelt kérdés

Mert ugye ahhoz,hogy vérfarkassá változzon, valakit meg kell ölnie.

Az első két évadot régebben láttam, nem emlékszem semmi utalásra rá, csak arra emlékszem, még az elején valamikor Landonre tàmadt farkasként.



2021. szept. 13. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Átváltoztatott valakit aki meghalt vagy valami ilyesmi volt már nem emlékszem pontosan. Valamelyik diák a suliban
2021. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ! Közben a barátnőm elmondta, hogy a The Originalsban ölt meg valakit és akkor változott először át.
2021. szept. 14. 09:12
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Régi kérdés, de amúgy egy papot ölt meg. Nem tudom már pontosan, hogy mi is volt pontosan, de azt tudom, hogy egy templomban voltak valami vámpírok, akik ugye rosszak voltak, nem voltak ártatlanok. És Hope megölt mindenkit az épületben, egyszerre mindenkit és ugye nem tudott róla, hogy az ártatlan pap is az épületben volt, és így őt is megölte, és emiatt aktiválódott a vérfarkas oldala.
2022. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!