Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a paródia szkeccs...

Ennek a paródia szkeccs sorozatnak mi lehetett a címe?

Figyelt kérdés
Még a kétezres években láttam szinkronizálva vagy az AXN-en vagy a Viasaton, nagyobb eséllyel az AXN-en. Rajzfilm volt, klasszikus rajzolású; kissé a Star Trek-re hajazott a világa, ebben is voltak űrhajók, egyenruhák. Felnőtteknek szólt, esete is adták más műsorok között, mint pár más rövid sorozatot akkoriban (világvégés és akciónős is volt ilyenben). Alig voltak a részek 5-10 percesek, ezért is írtam szkeccs sorozatként. Tartalomra sajnos nem emlékszem, csak hogy valamilyen poén volt a végén, egy rész rémlik, amiben valamilyen bort vagy más alkohol mennek megszerezni, s a végén csak ketten iszogatnak egy bárpultszerűségnél, s majd látjuk a harmadik tagot, aki egy cellában ül és vár, de róla elfeledkeztek. Talán meg is említik, hogy mintha elfelejtettem volna valamit, de aztán legyintenek.

2021. szept. 14. 16:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!