Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars összes filmből/sor...

A Star Wars összes filmből/sorozatból melyik rész volt a legszomorúbb, legmeghatóbb számotokra?

Figyelt kérdés
Amin akár el is sírtátok magatokat, olyan szívbe markoló volt például. Összes kánon film és sorozat játszik most,t ehát eredeti trilógia, előzmény trilógia, új trilógia, Zsivány, Solo, Klónok háborúja, Rebels, Bad Batch, Mandalorian (remélem semmi nem maradt ki).

2021. szept. 15. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3. epizód Tatuinos jelenetét mindig megkönnyezem. De Jyn és Cassian utolsó jelenete is nagyon megható. Vagy a Jediből a hamvasztásos jelenet.
2021. szept. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Baljos arnyak a hamvasztas
2021. szept. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Ajaj húzós kérdés nekem több is volt.


A Sorozatokból több is van.

- A Klónok háborúja utolsó része. Ott elsírtam magam végén. Az a rész hozta ki legerősebb érzelmeket belőlem. Amikor Ahsoka áll a halott klónok sírjánál, meg amikor Darth Vader megtalálja Ahsoka kardját. Nemtudok dönteni a kettő közül melyik volt a szomorúbb.

- Satine halála.

- Fives halála.

- Darth Maul halála is kicsit megviselt. Nagyon nagy tragédia volt az élete.

- És végül Lázadókba amikor Ahsoka újra találkozik Anakinnal aki már Darth Vader. És:

"- Nem hagylak itt egyedül! Ezúttal nem!"

"- Akkor meg fogsz halni!"

Talán ez volt a Lázadók legszomorúbb párbeszéde!


A filmekből:

- A 66-os parancs. 10 éves voltam amikor kiadták a filmet ott voltam a legszomorúbb.

- Meg amikor Zsivány egyesbe meghal Jyn meg a Cassian. Közben meg Darth Vader rezzenéstelenül nézi ahogy lemészárolják a Lázadók flottáját.


Összeségében legszomorúbb szerintem Anakin életútja. Tragédiák sorozata. Meg ahogyan Klónok háborúja sorozat kibontja a karaktert az elképesztő. Első évadban még csak túlzásba viszi az aggódást. Másodikban Pooglet kínozza. Az utolsóban meg az a vérszomj ahogy Trenchre támad brutális. A háború nagyon előhozta a sötét oldalát.


Viszont az új trilógia egyáltalán nem adott semmi érzelmi dolgot nekem. Annyira értelmetlenül lettek a régi nagyok kiírva, hogy semmi érzelmi hullámvasút nem volt benne. Rohadt Disney!!!


26/F

2021. szept. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor Darth Vader meghalt+hamvasztása.
2021. szept. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Yoda halála
2021. szept. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Filmek.

Eredeti trilógia:

Yoda halála

Vader halála/hamvasztása

Esküszöm még luke nevelő szüleinek a halála is olyan volt

Előzmény filmek:

66-os parancs

Anakin teljes életútja (bár leszögezem hogy amikor a mustafaron obi wan győzött akkor obi wannak a csalódását jobban átéreztem mint anakin gyötrődését és szerintem az az sw történetének legmegindítóbb párbeszéde/jelenete ott mind a két szinés beleadta tudása legjavát.)

Qui-gon halála

Sorozatok.

Mandalorian: 2.évad utolsó rész szerintem nincs mit magyaráznom

Rebels: ahsoka vs vader párbaly úgy konkrétan az egész jelenet

Maul haláka

Kanan halála

Clone wars:

Amikor ahsoka elhagya a jedi rendet és anakin utána megy

7.évadban konkrétan az egész mandalore ostroma szál persze a csúcspont annál a jelenetnél kezdődött amikor ahsoka levette rex sisakját aztán amikor jesse leeresztette a fegvyert mikor is rex beszélt neki hogy nem feltétlen kell ezt csinálni de aztán hirtelen visszaemelte és mint egy gép kezdett el viselkedni rezzenéstelenül lelőtte volna azt akivel évekig harcolt.

Ugye amikor ahsoka áll a sírok előtt és amikor vader megérkezik

2021. szept. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A 66-os parancs.
2021. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Eredeti trilógia: Vader hamvasztása a Force theme-el, gyönyörü befejezés a karakternek! Úgy sírtam rajta, hogy nem láttam az előzménytrilógiát. Aztán a Victory Celebrition is szép!

Előzmény: az egész harmadik rész drámája: Anakin és Padmé, Obi-Wan, a Jedi Rend, maga Anakin nagyon szomorú.

Folytatás: 7.részben Han halálánál inkább megdöbbentem, persze az egyik legszomorúbb őt elveszteni a saját fia által, de annál a jelenetnél Kylo Ren sírásánál könnyeztem a moziba, mind Adam Driver alakítása, mind a magyar hangja megható volt. A 8.részben Luke és Yoda jeleneténél könnyeztem, mikor a csodás Yoda's theme alatt nagyon jó Yodás bölcsességeket, vicceket mondott. A 9.részben az egyik, mikor szegény Chewie minden barátját elveszítve ordibált, mikor megtudta, hogy Leia is meghalt. Utána Ben Solo emléke: Han mikor megérinti fia arcát, és sírva-mosolyogva mondja neki: Az vagy! egy érzelmes halk zene alatt, az is szép volt. Harrison Ford jót alakított.

Klónok háborúja: Satine halála, az a zene fantasztikus, Fives halála, Maul angol hangján is sírni lehet, mikor sír vagy ilyesmi. Aztán Ahsoka elhagyja a Jediket, az is a zene miatt a múlt síratása volt

Igazából minden megható jelenet főképp a zene miatt megható! John Williams és Kevin Kiner zsenik! Meg Ludwig Göransson is jó.

A Lázadókban Sabine a 3.évadban.

Meg a 4.évad vége is szép. Kanan halálát viszont nem tartom meghatónak, pedig SW Kisokos is mondta, hogy ez a legszomorúbb halál. A zene se volt valami nagy szám ott

Mandalorianban Grogu és Din búcsúja

2021. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

-A sithek bosszúja végén Padmé halálakor: ahogy Obi-Wan nézett rá szomorúan, miután megszülte a két gyereket, és Anakin reakciója is.


-A jedi visszatér végén: Anakin, ahogy elbúcsúzik fiától, előtte is a párbajuknál, mikor Luke levágta a kezét, meg a hamvasztásánál.


-Az ébredő Erő: Han halálakor, mikor megérinti fia arcát és lezuhan, Ben ahogy utánanéz, aztán Chewie belelő, közbe Leia is megérzi a tragédiát;valamint a Hosnian-rendszer pusztulásakor.


-Skywalker kora: Leia halálakor, ahogy Ben megérzi, ekkor Rey leszúrja, de ő is megérezte, aztán meg mikor elhajította fénykardját, miután apja emléke megjelent.


-Lázadók: Kanan halálakor, hogy az utolsó pillanatban még a látása is visszatért.

2021. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor a 6. részben lelövik az egyik ewokot a másik pedig próbálja felkelteni és rájön hogy meghalt 😭😭😭
2021. szept. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!