Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Azok akik látták már a Shang-C...

Azok akik látták már a Shang-Chi és a Tíz gyűrű legendáját, milyen korú gyerekeknek ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves öcsém akit el akarok vinni erre a filmre, de nem tudom hogy mennyire nézhetné meg, mennyire releváns az a 12 karika. Szerintetek elvihetném már rá ilyen idős korban?

2021. szept. 17. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Elviheted, de azért az agysejteket pusztítja rendesen, lévén Marvel film, ráadásul még ázsiai is.
2021. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan elviheted, öcsém is ilyen idős volt, amikor elkezdett Marvel filmeket nèzni. A Shang Chi nem olyan durva film, hogy ne nézhetné meg.
2021. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a legtöbb MCU film családbarát, csak olvastam a neten pár szülői kritikában hogy a Shang-Chi-ben van egy kis vér meg káromkodás, és elbizonytalanodtam egy picit hogy ez milyen mértékben van jelen. De ezek nyugodt szívvel elvihetem, köszönöm a választ.
2021. szept. 17. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan elviheted
2021. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán 2 véres jelenet van benne de az is csak ilyen kéz vérzés meg seb az arcon de egyántalán nem durva. Káromkodásra nem emlékszem szóval biztos hogy nem volt (max egy két ilyen francba meg szar de szerintem azt már úgy is hallotta) nem lesz baj elviheted nyugodtan.
2021. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 marvel_loki ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elviheted
2021. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az IMDBn van Parents guide. Az pontosan leírja, hogy milyen, gyereket érintő dolgok vannak egy filmben.
2021. szept. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!