Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jelen állapotában, 2021 őszén...

Jelen állapotában, 2021 őszén melyik a rosszabb? A Marvel vagy a DC univerzum?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok hogy 5-6 éve teljesen egyértelmű lett volna hogy a DC mérföldekkel gyengébb, viszont jelenleg, 2021-ben nem annyira egyértelmű ez, sőt. A Marvel legutóbbi 2-3 évben előadott produktumai rémesen gyengék voltak és totálisan értelmetlenek, ráadásul SJW, szóval erősen lesüllyedt a színvonal. Ha félretesszük a nosztalgiát, a Vasember, Amerika kapitány meg Thor filmek nívóját és csak az elmúlt 2-3 évet nézzük, akkor melyik filmes univerzum a gyengébb, rosszabb?

2021. szept. 20. 20:47
A kérdező szavazást indított:
a Marvel mérföldekkel gyengébb mostanra
a Marvel kicsit már gyengébb
nagyjából egy szinten vannak, mindkettő borzasztó lett
a DC még kicsit mindig gyengébb
a DC még így is mérföldekkel gyengébb
mindkettő jó, egyikkel sincs baj
mindkettő rossz volt mindig is
sosem néztem egyiket se
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
5-6 évvel ezelőtt a Bosszúállók 3-4 ki sem jött még. Ami pedig egyszer jó volt nem válik semmissé akkor sem, ha esetleg a folytatás nem lesz olyan jó. A DCEU azóta sem mutatott túl sokat. Szerintem ez nem kérdés.
2021. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a Marvel, azt én képtelen vagyok komolyan venni. Az új Batman film is oda fog csapni.
2021. szept. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő egy kutya már.
2021. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
A marvel mindig is szar volt, annyi hogy most van 3 jó filmjük és 2 jó sorozatuk. A dc mindig is mérföldekkel előzte a marvelt minőségi kontentben, a marvel az agyatlanságról szól.
2021. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy mi volt az SJW bennük? Csak kérdem.
2021. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
A dc mindig is jobb volt. (én véleményem)
2021. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!