Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Disney miért nem pereli...

A Disney miért nem pereli vissza ScarJot?

Figyelt kérdés
Ugyan én nem vagyok sem szakértő jogász, sem a szerződésük pontos tartalmát nem ismerem, de abban majdnem biztos vagyok hogy olyan nem volt beleírva hogy "a film nem jelenhet meg streamingen". Valószínűleg annyi volt hogy ScarJo X százalékot kap a mozijegyes bevételekből. Ez meg meg gondolom is történt, szóval innentől nem értem, a Disney mitől rezelt be? Megpróbálja a nő lehúzni őket egy vagon pénzzel, és még a jó hírüket is rontja nagy nyilvánosság előtt, miért nem perelnek ellen ők is szerződésszegésért, jó hírnév csorbításáért? Lehet hogy a csaj világsztár, de ők meg a világ egyik legnagyobb cége. Simán nyernének, és akkor Johansson kisasszony nem hogy nem kapna pénzt érdemtelenül, de még tokolhatna is vissza, legközelebb meggondolná pattog-e ingyen pénzért...

2021. szept. 21. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerződésben vállalták, hogy nagyszabású mozis bemutató lesz, ebből kapott volna még pénzt. Ezzel szemben még aznap felrakták a streamingre amivel szerződést szegtek. Szóval nem lenne miért pereskeskedniük. Scarlett megtette amire felkérték, a Disney nem foglalkozott azzal, hogy mit ígértek.
2021. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a szerződést aláírta akkor nem volt szó streaming bemutatóról, nem véletlenül így állpodtak meg. Több 10 millió dollárral lett rövidebb SJ emiatt. Nem azt mondom, hogy enélkül nem fog tudni ugyanazon a színvonalon élni, de ettől még igaza van.
2021. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Te a Disneynek dolgozol vagy mi az anyádért nem szállsz le erről? Naponta írod ezt ki.
2021. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki elköveti a szerződésszegést, minek perelne?
2021. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert te most ellene vagy, még nem az lesz a szerződésében, amit te akarsz.


Disney egyébként mostanában bukott egy pert, mert lopott szoftvert használt a filmjeiben, több száz milliót kell fizetnie.

Attól, hogy nagy cég, még nem törvényszerű, hogy nyer egy perben, az igazságszolgáltatás nem így működik, számtalanszor vesztettek már nagy cégek pert.

2021. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!