Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik filmbe vagy sorozatb...

Ez melyik filmbe vagy sorozatba volt? (szerelmi szál)

Figyelt kérdés

Egy lány szerelmes volt egy fiúba, de a fiúnak más tetszik. És a lány sok dolgot megtett a fiúért, az életét is odaadta volna érte (szó szerint, ha jól emlékszem). A fiú jóban volt ezzel a lánnyal is aki viszonzatlanul szerette, és jól is esett a fiúnak, hogy ez a lány ennyi mindent megtenne érte csak, hogy szeresse. Mondta is neki, hogy "Köszönöm, hogy ennyire szeretsz engem." kb szóról szóra ezt mondta, vagy nagyon hasonlót. De elmondta neki, hogy köztük nem lesz semmi, mert ő nem tudja viszonozni. Viszont a lány próbálkozásai a fiúnak imponáltak, mert látta, hogy mennyire fontos neki, és az életét is odaadná érte. Mintha meg is próbálta volna vele a dolgot ezek után, vagy kicsit jobban megszerette volna, de az már homályos. De a fiú más lányba volt szerelmes.

Ez miben volt? Sorozatban, vagy filmben? Most valahogy eszembe jutott, főleg az a mondat, hogy "Köszönöm, hogy ennyire szeretsz engem." és nem hagy nyugodni miben volt ez. :D



2021. szept. 22. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy sorozat, konkrétabban egy amerikai-mexikói szappanopera rémlik, a "Sarokba szorítva", de nem biztos hogy az! :/

Ebben a gazdag család kisebbik fiába, Larry-be (William Levy) volt viszonzatlanul szerelmes a szemüveges-copfos szolgálólány, Gabi (Mariana Torres)

2021. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztos nem mexikói, mert nem nézek mexikói sorikat. Sőt, szerintem nem is sorozat, inkább film, mert a sorozatokból nem szoktam konkrét mondatokra emlékezni.
2021. szept. 23. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!