Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért akadt ki mindenki a...

Miért akadt ki mindenki a Dexter befejezésén?

Figyelt kérdés
Tény hogy a hetedik és a nyolcadik évad színvonala az esett, de maga a befejezés módja az magától értetődő volt. Milyen szar és hiteltelen is lenne már, ha egy ilyen embernek nem tragédiába torkollna a befejezése...

2021. szept. 23. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Láttad te az egészet??

Él. Nincs semmi baja.

Ez nem igazán tragédia. De nincs lezárva. Most akkor felhagyott a gyilkolásssl?? Teljesen nyugalomban él mindent hátrahagyva?? Vagy még mindíg aktív gyilkos??

Nincs lezárva a történet rendesen. Ezért a kiakadás és én se tudok nyugodt lenni. Kb 3-4 alkalommal làttam a sorozatot és a lezárás idegesít, mert nincs lezárás. Ennek lazán lehetett volna folytatása.

2021. szept. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én szarásig néztem. Már addig hogy szinte untam. A lezárás baromi egyszerű volt. Ha megfigyelted a nyolcadik évad második felét, Dexter egy erős személység változáson ment át aminek köszönhetően már nem érzett kényszert a gyilkolás után. Debra viszont meghalt. Arra az elhatározásra jutott hogy kinyírja magát. De végül nem jött össze, és valahol távol él egy helyen egy fakitermelőben dolgozva. Ebbe nem kell belegondolni semmit. Kiégett a sok szar miatt és elmenekült a világ elöl. Ez volt a tragédia a végén.
2021. szept. 24. 01:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha egy ilyen sorozatnak happy end lett volna a vége, beszartam volna... Bőven jó volt ez így.
2021. szept. 24. 01:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Mához egy hétre érkezik a folytatás.
2021. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én most fejeztem be az új évadot. Wow. Helyrehozták amit elcsesztek! Nem mondom hogy nem másra számítottam, de ezzel már ki tudok bekulni.


Kerdezo, engem az bosszantott a 8. Évad befejezeseben, hogy nem adta meg azt az érzést, hogy valamelyik irányban megnyugszik a lelked.

Pl. Elfogják, és megkapja a büntetését

Vagy elszokik Hannah-val és Harrison-nal, és új életet kezdenek.


Egy olyan opció, ahol elkapják de kimosdatják lévén bűnözőket ölt az azért nem hozott volna megnyugvást, mert sajna ártatlanok is haltak miatta.

2022. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Én is túl vagyok az új évadon kissé csalódás volt a vége, de várom a folytatást, nem tudom, hogy hogyan fogják helyrehozni az új évad lezárását. Lehet jobb lett volna, ha bele se kezdenek, pedig az utolsó részig még imádtam is.
2022. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Ha lesz egyáltalán. És amúgy nincs mit helyrehozni, tényleg az történt, amit láttunk, ezt megerősítették. Ha folytatják, abban egyértelműen nem főszereplőként lesz benne, ha benne lesz.
2022. jan. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Azt értem, hogy megtörtént, de nagyon spoilerezni nem akarok a dolog kapcsán, ezért fogalmaztam úgy ahogy. A helyrehozást úgy értettem, hogy hogyan tudják folytatni, mi az ami miatt nézhető lesz, mert aki ebbe belekezdett lássuk be 1 ok miatt nézte végig a régi évadokat és kezdett bele ebbe is nagy reményekkel. Számomra a remény itt elveszett. Nem látok benne potenciált ezentúl.

2022. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!