Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet már tudni miről fog...

Lehet már tudni miről fog szólni nagy vonalakban a Book of Boba Fett? Illetve trailert mikorra lehet várni?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, azzal nyilván tisztában vagyok, hogy konkrétumokat nem tudni, hiszen az spoilerezés lenne meg amúgy is, de a sorozatok előtt azért szoktak ilyen alap dolgokat közölni hogy nagyjából mi lesz az irányvonal, mikor játszódik, kiket láthatunk, milyen lesz a stílus ésatöbbi, pl. a Mandalorian előtt is azért megtudtuk ki lesz a főhős (nyilván ez Fettnél már adott, nem erre gondolok), mikor játszódik, hogy amolyan western stílusú lesz meg hasonlók, ilyesmikre gondolok.

Meg a másik dolog, hogy egy hét múlva már október, és karácsonyra ígérték a premiert, és azért az szokás volt hogy 2-3 hónappal a premier előtt már megkapjuk az első trailert, lehet a közeljövőben ilyesmire számítani esetleg, van erről bármi infó?



2021. szept. 24. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:

November 12-én lesz a Disney+ nap nevű rendezvény, ekkor fogjuk az első betekintést nyerni a sorozatba, emellett más Star Wars (és egyéb Disney+) sorozatokról kaphatunk új infókat.


A Disney+ sorozatoknál egyébként eddig mindig az volt a szokás, hogy 1 hónappal a premier előtt kezdik promózni őket.

2021. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy késik a trailer, de mostanában elég sok novemberi, karácsonyi filmnek és sorozatnak viszonylag későn jött az első trailere (pl. Pókember: Nincs hazaút, Mátrix 4, Hawkeye sorozat). Ahogy az egyes írta, szerintem is november 12-e táján fogják megmutatni a trailert.


A cselekmény pedig valszeg azt mutatja, hogy menekült meg Boba a Sarlakk gyomrából, miért nem szerezte vissza már azazalatt az öt év plusz X hónap alatt a páncélját Cobb Vanth-től, és hogy mi fog történni azután a jelenet után, ami a Mandalorian legutóbbi epizódjának stáblistája után zajlott le. A western hangulat szerintem garantált.

2021. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!