Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki emlékszik a szívek szállodá...

Ki emlékszik a szívek szállodája című sorozatra?Ki nézte régen?

Figyelt kérdés
Én nem néztem,inkább lányoknak való sorozat volt,nem is ismerek olyan fiút aki nézte volna,viszont sok lány szerette ezt a sorozatot.Egyik lánynak akinek udvaroltam ez volt a kedvence.Én 2003-ban láttam egy részt az m1-en,de nem igazán jött be.

2021. szept. 29. 03:50
A kérdező szavazást indított:
Néztem a szívek szállodáját
Nem néztem a szívek szállodáját.
17 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Arra emlékszem,hogy a főszereplő nő jól nézett ki.Jó csaj volt.
2021. szept. 29. 03:51
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mai napig megy amúgy a viasaton délelőtt.
2021. szept. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már készült a netflixre is folytatása, pár éve.
2021. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TR75 ***** válasza:
100%
Néztem, amikor tudtam. És férfi vagyok.
2021. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Amikor eredetileg adták, nem néztem. Viszont fent van a teljes sorozat Netflixen a folytatással együtt, és ott már többször is végignéztem. A barátom is szereti, szóval egy férfi biztos van, aki nézi.
2021. nov. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fenn van a folytatás is netflixen? Én ott nem láttam, viszont szívesen újra nézném.
2022. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont most írtam ki egy Szívek szállodájás kérdést.


Néztem és pont most nézem újra, megvannak a DVD-k amiket azt hiszem a Libriben vásároltam még az ókorban.


Az 1. Évad jó bevezető, hogy felfogja az ember hogy ki kicsoda pár humoros vagy érdekes történet keretében.


A 2. és 3. évad nagyon tetszett és tetszik. Nekem tetszik, hogy bemutatják a település életét.


Utána odáig még úgy ahogy tetszett, amíg Rory koleszos volt, jó volt ahogy bemutatják a Yalet is, érdekes volt.


De aztán onnantól Rory elmegy ideiglenesen a Yaleről teljesen elvesztette a lendületét.


A szerelmi szálak néha érdekeek, néha unalmasak voltak.


Rorynál tetszett, ahogy Deannel összejön, majd kiszeret belőle de túl naiv és túl félénk ahhoz, hogy ezt megértse, aztán összejön Jessel, aki problémás kamasz, Rory meg nem tudja ezt kezelni, ez idáig jó volt, de a többit már untam, főleg ezt a hisztijét Logannel.


Lorelainak halálosan unalmas volt ez a "folyton mást akarok magam mellé" tépelődése, de tetszett, hogy a végére elfogadta, hogy Luke mellett a kis "nyugdíjas" életét élje, mert Lukenak is volt gyereke, neki is, felesleges lett volna főleg 40 felett egy új gyereket bevállalni, elég volt, hogy ott voltak egymásnak.


A karakterfejlődések jók Roryt leszámítva.


Paris pl boldogtalan gyerek, magányos, de megtanulja kihasználni az akaratosságát és jó élete lesz.


Mrs Kim megtanulja elfogadni hogy más értékrendek is vannak.


Lane az elnyomott kamaszból olyanvalaki lesz aki az álmát bezeljesíti, plusz anya és feleségesz.


Sookie egy egyedülálló fiatal nőből aki utálha a gyerekeket ?3? gyerekes szeretőanya lesz és szerető férje lesz aki pont olyan fura mint ő.


És még sorolhatnám.

2022. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!