Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel-fanok! A Fekete Özvegy...

Marvel-fanok! A Fekete Özvegy kihagyható az MCU egészét nézve?

Figyelt kérdés
Azokhoz szólna a kérdésem akik MCU-fanok és már látták a Fekete Özvegyet. Eddig az összes MCU-filmet láttam, de ezt inkább kihagynám ha lehet. Kihagyható ez a film a későbbiek tekintetében?

2021. okt. 1. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel ez vezeti fel a kiscsajt a folytatásokra.
2021. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kár. :(
2021. okt. 1. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén. Ha 23 vagy 24 filmet már láttál, miért esik nehezedre egyet megnézni? Nem rosszból, tényleg érdekel. Vagy inkább úgy kérdezem, mi az oka annak, hogy 23 film után pont ezt az egyet ki akarod hagyni? Semmi rossz nincs benne, pusztán egy közepes akciófilm, pár jó poénnal. De ahogy az egyes írta, van benne egy karakter, akit ezután többször is látni fogunk valószínűleg. Itt vezetik be a karaktert, ahhoz, hogy teljesen értsd majd, érdemes megnézni.

Itt nem egy sz@r filmről beszélünk, közel sem. Csak az emberek szeretnek végletekben gondolkozni, eltúloznak mindent. Ha valami nem nagyon jó, akkor azt lesz@rozzák. Itt is ez a helyzet. Miközben az MCU-ban eddig is voltak gyengébb darabok, nem ez a mélypont, pusztán csak nem kiemelkedő.

2021. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3-assal teljesen egyetértek.

Nekem amúgy tetszett az a film. Furcsállom én is kicsit, hogy ezt akarja kihagyni a kérdező, a 24 filmből volt sokkal rosszabb is 😅

De, hát ízlések és pofonok.

2021. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!