Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER! Lesz még több James...

SPOILER! Lesz még több James Bond film? SPOILER!

Figyelt kérdés
Meghalt a végén. Még eddig minden filmet túlélt. Akkor ennyi volt a sorozat?

2021. okt. 3. 02:04
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
20 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk engem annyira nem érdekel ez a film,hogy bosszankodjak miatta...De bizonyára lesznek olyanok akiket a kérdésed elolvasása után zavarni fog az,hogy figyelmeztetés nélkül elárultad a film végét.

--------------------------------------------------------------------

Még lehet folytatása.Valami régebben játszódó film vagy James Bond titkos életéről,eltitkolt feleségéről szóló alkotás formájában.

2021. okt. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ennyi volt; ma már ciki a fehér hetero férfiről szóló film(sorozat), így pontot tettek a végére.
2021. okt. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
De, szinte biztos lesz még.
2021. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az új 007-essel megy tovább a sztori?
2021. okt. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Készíthetnek új James Bond filmet, mint előzményt. Készíthetnek úgy, hogy mint kiderül, maga a James Bond is egy kódnév, és valaki más veszi át a szerepét. Vagy készíthetik ugy, ahogy eddig tették, és egy új színésszel szimplán ignorálják a korábbi színeszek James Bond sztorijait.
2021. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

nem veszítenénk semmit, ha nem lenne...

engem feháborít, h. 1 na után az alkotók több milliárd forintnak megfelelő összeget kaszáltak vele, miközben van, akik menstruációs szegénységben élnek (nincs pénzük betétre, fájdalomcsillapítóra), vagy egyéb deprivációktól szenvednek (pl. pénzhiány miatt nem tudnak húst vagy gyümölcsöt venni, egy hétre nyaralni menni).


kit érdekel a 007-es?

2021. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

2 "Szerintem ennyi volt; ma már ciki a fehér hetero férfiről szóló film(sorozat), így pontot tettek a végére."


De már egy fekete csaj volt a 007-es, aki semmit sem csinált csak levette a parókáját. Ő benne élhet tovább a 007-es karakter?


5 "Kösz a spoilert..."


Bocs, de már rég túl van a bemutatón. Lehetett tudni hogy Craig utolsó szerpe a sorozatban és az hogy meghal a 007-es túl nagy esemény ahhoz, hogy ilyen spoilerekre figyeljünk.

2021. okt. 3. 10:40
 8/15 anonim ***** válasza:

11


Mert azt nem a kérdező írta oda..

Őt annyira felizgatta Bond James létállapotváltása,hogy ilyenekkel már nem tudott foglalkozni:


"Bocs, de már rég túl van a bemutatón. Lehetett tudni hogy Craig utolsó szerpe a sorozatban és az hogy meghal a 007-es túl nagy esemény ahhoz, hogy ilyen spoilerekre figyeljünk."

2021. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14, meg hát ugye stílusról ne szövegeljen az, aki így kezd egy mondatot, hogy "Őszintén mi a bánatnak...".
2021. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Mai világban aki nem akar spoilert kb az internetet el kell kerülni teljesen. Most mondok egy vicces példát, valamelyik nap fél percre láttam pont nem tudom melyik csatornán a híradót, hát pont azt a bizonyos jelenetet mutatták...
2021. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!