Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igaz a hír, hogy lesz 2. évad?

Igaz a hír, hogy lesz 2. évad?

Figyelt kérdés

TikTokon láttam, hogy a Squid Game című sorozatból elvileg idén decemberben jön ki a 2.évad, de olyat is olvastam, hogy majd csak 2022.decemberében jön.

Mi az igazság?



2021. okt. 5. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Igen, jön idén decemberben.
Igen, lesz, de csak 2022.decemberében.
Nem lesz folytatása a sorozatnak.
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most szeptemberben volt a premierje, 2 hete. Ha ekkora népszerűség hatására a premier után berendelnék a második évadot, kizárt hogy azt 3 hónap alatt egyáltalán megírják, leforgassák és még az utómunkát is rátegyék, hogy adásba mehessen a kész anyag. Képtelenség ennyire rövid időben elkészülni mindennel.
2021. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
2 év alatt lett kész az első évad. Nem hinném hogy 2021 vagy 2022 be kijönne a második évad. (Természetesen csak ha lesz)
2021. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2007 óta megvolt a forgatókönyv, csak egyik dél-koreai tv csatorna sem volt hajlandó leforgatni, mivel túlságosan erőszakosnak találták. Nem véletlen, hogy most is a Netflix vette meg. A készítők nem terveztek folytatást, azt hiszem ezt nyilatkozták is.


Igen, nekem is rengeteg kérdésem maradt a sorozat után, viszont szeretem, hogy a koreaiak nem akarnak mindent a szánkba rágni, mint az amerikaiak. Nincs szükség nyolcszáz évadra. Egyszerűen ránk van bízva, hogyan képzeljük el a dolgokat. Őszintén szólva remélem, hogy nem fognak csak a hájp miatt egy második évadot készíteni a profitért cserébe. Ha ezt tennék, pont szembe mennének azzal a kapitalizmus ellen megfogalmazott kritikával, ami áthatja az egész sorozatot.

2021. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen valószínű hogy lesz mert "nagyot ment" és nem lett a történet lezárva. A Netflix számára egy potenciális "bánya" csak ki kell ásni az aranyat. A Netflix üzleti cég, nem pedig művészeti filmfesztivál. Nem tudjuk mi van a szerződésben, de valószínűleg megvette a jogokat. Szerintem már most elkezdték "gründolni" a projektet. Ha nem lesz másik fontosabb projekt akkor meg fogják csinálni, de nem 3 hónap megírni a forgatókönyvet, megszervezni, leforgatni, utómunkázni. Ha már most azonnal kész forgatókönyvvel elkezdenének dolgozni akkor is legalább 6-9 hónap egy hasonló színvonalú sorozat elkészítése. Szóval legkorábban jövő év II. félév.
2021. okt. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amekkora hype lett, biztos 10x több pénzük lesz a forgatásra, szóval a 2022 vége az valós.
2021. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Hwang Dong-hyuk, a történet írója az mondta, (de igazából ha neten utána kerestek annyi interjút kihoz vele a gugli, fölösleges itt megkérdezni) hogy nem tervez neki második évadot, az elsőt is nagyon stresszes volt egyedül leforgatni, viszont a frontember és a tesója háttértörténetét még nem fejtette ki, és az aluljárókban játékosokat toborzó emberkével is szeretne még foglalkozni. Plusz, még más történeteket is ír a Squid Game-en kívül. Magyarán, nincs megerősítve, de valószínű hogy lesz.


Tessék, válogass;

[link]

2021. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2022 december-ben nem az Alice Határországban-nak jön ki a második évada?
2022. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!