Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az "Alapítvány"sorozat történe...

Az "Alapítvány"sorozat történet vezetése csak szerintem más mint a könyveké?

Figyelt kérdés
2021. okt. 5. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenki tudja, hogy teljesen megváltoztatták az eredeti történetet.

Ma ez a divat: a sok senkiházi forgatókönyv„író” csak a címet, a neveket, helyszíneket veszi át az eredeti könyvekből, mert azok már „elavultak”, de érdekes módon az „elavult” művek továbbra is népszerűek, a feldolgozásokat pedig egy-két éven belül elfelejtik.

2021. okt. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fero89 ***** válasza:
Én csak azt remélem más ezzel jár úgy mint anno én az "Én a robot"-tal, 15 évesen láttam moziba és persze nagyon tetszett (robotok, akció, mi más kéne egy tininek, egy jó scifi filmhez) aztán megtudtam hogy Asimov robottörténetei "alapján" készült, és megvettem az első kötet Asimov összest, egy évvel később már az alapítványon is túl voltam, és többé nem tudtam az "én a robot"-ra jó filmként nézni.
2021. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!