Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ahhoz, hogy az ember megnézhes...

Ahhoz, hogy az ember megnézhesse az Örökkévalókat és a Pókember: Nincs hazautat, látnia kell előtte a loki sorozatot?

Figyelt kérdés
Én már láttam a Lokit, legjobb barátom viszont még nem és hogy mondjam-e neki, hogy meg kell néznie, vagy nem szükséges, mert anélkül is érthető lesz?

2021. okt. 9. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem a sorozatok nem tartoznak a marvel filmekhez, mármint nem kell feltétlen megnézned 100 részt ha 1 filmet akarsz megnézni (nem láttam ,most nem az a lényeg hány részes)


De van egy sorozat , a Carter ügynök

Az is az Amerika kapitányról szól de ha kihagyod is érteni fogod a bosszúállókat szóval szerintem nem gond ha nem nézi meg.

2021. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha nem akarja megnézni te meg elmagyarázos mi volt bent vagy ha valamit nem ért.
2021. okt. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A régebbi Marvel sorozatokat valóban nem szükséges megnézni, de az újabb MCU/Disney+ sorozatok sokat hozzáadnak a sztorikhoz és "szorosan" követik a filmeket és az azok között eltelt időt. Pl. Skarlát Boszorkány benne lesz majd a Doctor Strange 2-ben, így érdemes megnézni előtte a WandaVisiont, hogy tudjuk mi lett vele és Visionnel. Vagy a Fekete Özvegy filmben bemutatott Yelena sztorija nagyrészt a novemberben érkező Hawkeye sorozatban folytatódik. a Ms. Marvel sorozat főszereplője Kamala Khan szerepelni fog a Marvels (Marvel Kapitány 2) filmben, így az ő sztorija már a sorozatban elkezdődik. A WandaVision-ön kívül, mindegyik sorozat össz-vissz 6x30 perces. Akit egy kicsit is érdekelnek a Marvel filmek, azoknak szerintem érdemes megnézni ezeket a lényegében mozifilm hosszúságú sorozatokat. Az Örökkévalókhoz egyenlőre nem szükségesek a sorozatok, bár ez alatt az 1 hónap alatt simán behozható mindegyik. A Pókemberhez viszont szerintem hozzáad a Loki sorozat.
2021. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Enternals-hoz nem feltétlen kell de a nwh erre épül. Amit 1. mond az butaság max. a régiekre igaz. Amúgy meg azt az asszem 6 részt bárki kibírja ráadásul nagyon jó.
2021. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
A mozifilmek jóval szélesebb közönség számára készülnek, mint a sorozatok. Mindenkinek értenie kell a történetet, aki beül a moziba az utcáról. Ha láttad az előzményeket, akkor jobban szórakoztat, de minden magyarázatot meg fogsz kapni a filmben, ami szükséges - ugyanúgy, ahogy az összes Marvel film magában is érthető, élvezhető, csak vannak bennük poénok, amiket jobban élvezel bizonyos előismeretek birtokában.
2021. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Orokkevalokat nem lattam,de a Lokit vegigneztem.


Tegnap megneztem az uj pokit is es egyik karakter sem lett megemlitve benne. Nincs hatas ra. Igazabol a leglenyegesebb a Poki 2nek a vege,mivel onnan folytatodik a cselekmeny.

2021. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!