Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is azt szeretné, ha a...

Más is azt szeretné, ha a sorozatban a rendőrök/katonák kivègeznèk vagy elkapnák a csapatot?

Figyelt kérdés
Szinte már a legelejétől kezdve a rendőröknek "szurkolok", ès remèlem az összes bandatagot elkapják, vagy megölik. Más is így van ezzel?

2021. okt. 10. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem így vagyok ezzel.
2021. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondoltam erre a legeleje óta, de mielőtt kiadták az 5.évadot pont azt mondtam az ismerőseimnek, hogy azt a befejezést adnám, hogy a Professzor meghal és mindenki más börtönbe kerül.
2021. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, èn valahogy az elejètől a rosszfiúkat láttam a bandában, ès bár voltak tagok akiket kedveltem, azt akartam, hogy a jók nyerjenek. A 3. èvadtól kezdve meg főleg, valahogy sokszor olyan töketlen a sorozat, hogy a szereplők halálát kívántam. 🤷🏻‍♀️ Valahogy a csapat nagy rèsze annyira ellenszenves lett, hogy mèg azt az elmebeteg Gandiat is jobban kedvelem.
2021. okt. 10. 21:47
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen befejezés úgysem lesz. Már több karaktert is simán meg kellett volna öljenek, de mindig valahogy túlélték. Pedig én is ellenük "szurkolok" már.
2021. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem halnak meg,bár biztos lesz még egy-két áldozat.
2021. okt. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy osztalytarsam vagy véletlenül? :D az összes fiu ezen a véleményen van nálunk
2021. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ès senkit sem ismerek az "osztályból", mert egyetemre járok 😅
2021. okt. 12. 13:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaa értem😅
2021. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Már én is inkább a rablók(néha már kezdenek terroristába átmenni) bukásáért szurkolok, de meg kell jegyezni, hogy a ,,jófiúk" sem teljesen tisztességes eszközökkel játszanak. Ebben a sorozatban nem lehet elkülöníteni jó és rossz oldalt.


Mindenesetre úgy érzem már zavaróan sok mindent megúsztak. És nemigazán érzem át, hogy mi az a fene nagy elnyomás ami ellen ők lázadnak...Még ha valami diktatórikus ország államhatalmát szivatnák az érthetőbb lenne, de így a jelenlegi formában nemigazán. Egy bűnöző esetében is tisztességesebb, ha beismeri kalandvágy meg haszonszerzés miatt bűnözik, és nem kreál kamu ideológiát amivel a bűncselekményeket magyarázza.

2021. okt. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja és én sem a 6-os osztálytársa vagyok, egyetemen vagyok én is😄

Bár a nemem legalább stimmel😅

2021. okt. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!